Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-01-20T16:13:04+01:00
Uważam, że lepiej być zdrowym pięknym i mądrym. Swoją tezę postaram się poprzeć odpowiednimi argumentami.

Pierwszym argumentem jest zdrowie. Uważam, że to rzecz pierwszorzędna, bez której trudno cokolwiek zdołać. Posiadając dobrą formę możemy o wiele więcej niż nam się wydaje. Bedąc chorym i przepracowanym nie zdołamy nic.

Kolejnym argumentem jest mądrość. Właśnie dzięki niej możemy wiele osiągnąć. Ludziom wykształconym o wiele łatwiej żyje się na otaczającym nas świecie. Ci "lepsi" mają po prostu prościej. Bez żadnego wysiłku mogą zdobyć słuszną, odpowiadająco im pracę.

Nie można pominąć także urody. Oczywiście nie jest ona tak niezbędna i potrzeba. Jak wiadomo, ludzie piękni nigdy nie mają pod górkę. Swym wyglądem mogą załatwić więcej niż im się wydaje. Czasami szata zewnętrzna ma wielkie znaczenie. Nie zawsze jednak jest istotna.

Bogactwo ma najmniejsze znaczenie. Oczywiscie, czasami jest potrzebne. Majątkiem jednak nie załatwimy wszystkiego. Zdrowia, miłości, przyjaźni nie można kupić za żadne pieniądze.

Myślę, że przytoczone argumenty pozwolą zgodzić się z twierdzeniem, że lepiej być zdrowym, pięknym i mądrym. Te trzy wartości są dość istotne, jednak jak wszyscy wiemy zdrowie zawsze stanowi pierwsze miejsce.