WYBIERZ JEDEN Z PODANYCH TYTUŁÓW I NAPISZ ARTYKUŁ DO GAZETKI SZKOLNEJ.

*Współczucie pierwsze dobiło do mety
*W obronie uczuć cherlawych i ślamazarnych
*A jednak braterstwo może liczyć na tłumy

Bardzo prosze o rozwiązanie, bo babka jutro mi da, a ja nie umiem zrobic tego zadania.

1

Odpowiedzi

2009-09-30T16:59:20+02:00
Wybrałam temat " *A jednak braterstwo może liczyć na tłumy "

We współczesnych czasach na świecie czai się wiele zła i przemocy.Każdy z nas doświadczył paru przykrych sytuacji.Musimy nauczyć się pomagać innym i współczyć im.Życie nie zawsze usłane jest różami.Staramy się wspomagać cele charytatywne.Na świecie powstaje wiele instytucji ,które wspierają ludzi biednych,dzieci ,nad którymi rodzice znęcają się,osoby niepełnosprawne ,które same nie poradzą sobie w życiu.Powinniśmy brać przykład z ludzi wrażliwych na dobro ogólu społeczeństwa.Wspierać te instytucje nie tylko materialnie ,ale także duchowo.Codziennie w telewizji słyszymy o dzieciach ,które są wykorzystywane seksualnie ,bite i głodzone.Zróbmy wszystko by zaradzić takim sytuacjom.Każdy człowiek zasługuje na chociaż odrobinę ciepła i miłości.Nienawiść i agresja to pięta achillesowa świata ,w którym żyjemy.
Dnia 03.października w naszej szkole zostanie zorganizowana składka pięniedzy na rzecz bezdomnych miasta Częstochowa(nie wiem skąd jesteś...:D).
Przyjmowane będą również ubrania,zabawki i żywność długoterminowa.
Zbiórka datków odbędzie się w sali 12. Wszystkich chętnych zaprasza gazetka szkolna "Prymus" oraz samorząd szkolny.
_______________________
To tyle.Podczas pisania jadłam racuchy więc praca może wydawać się trochę niepoukładana:).Cóż , starałam się. Mam nadzieję,że choć odrobinę pomogłam !!!
7 2 7