Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-01-20T17:21:16+01:00
Każdy z nas chciałby mieć kogoś na kim można polegać i komu można zaufać. Ja chciałabym opisać swoją wymarzoną przyjaciółkę.
Dla mnie nie liczy się sam wygląd . Przede wszystkim najważniejszy jest charakter. Powinna ona być wierna i szczera. Jeśli np. spytam się jej o moją bluzkę czy fryzurę chciałabym, żeby mówiła prawdę ze względu na naszą przyjaźń. Gdy powiem jej coś w zaufaniu wolałabym żeby zachowała to dla siebie. Znam wiele dziewczyn, które udają, że są przyjaciółkami i zaraz o wszystkich wspólnych sekretach wiedziała cała szkoła. Nie lubię gdy ktoś mnie obgaduje, jest dwulicowy - przede mną się przymila, a jak już mnie nie ma obgaduje mnie, zmienia się w kogoś innego . Musiałybyśmy mieć wspólny język, mieć o czym gadać . Siedzenie i nic nie gadanie z powodu braku tematu do rozmowy pomiędzy przyjaciółmi jest bezsensowe. Chciałabym żeby była miła , nie przechwalająca się np. ubraniami .
Taka powinna być moja przyjaciółka. Ale są to tylko marzenia. Nie istnieją ludzie idealni, ale mam nadzieję, że znajdę kiedyś kogoś kto sprosta moim wymaganiom .