Przetlumacz podany tekst:

who is he ? can you help?

two weeks ago this man walked into a hospital in Texas,USA, with a bruise on his head and a cut over his left eye. He can`t remember his name or where he comes from. in facy, he can remember nothing about his previous life.

he is about 18-20 years old. he is 1.92 meters tall and he1s got light brown hair and brown eyes. when he walked into hospital, he was wearing a red sweatshirt, long beige shorts and black and white trainers.

he has a British accent and speaks French and Italian. he says his name is Roger Staufen but there is no record of a person with this name. we have sent a photograph of him to Missing Persons agencies all over the world but so far no one has recognised him.

i drugie zadanie.
read the article and complete the information.
Name:
Age:
physical description:
What he was wearing:
nationality:
other details:

2

Odpowiedzi

2009-09-30T16:28:05+02:00
1.kim jesteś? jak mogę ci pomóc?
Dwa tygodnie temu ten facet spacerował w szpitalu w Texasie, w USA z dziurą w głowie i bez lewego oka.On nie pamięta swojego mienia ani skąd pochodzi.Nie pamięta też nic o swoim dotychczasowym życiu.


On ma 18-20 lat.Ma 1.92 wysokości i jasne brązowe oczy i włosy.Kiedy chodził po szpitalu miał na sobie czerwony sweter, długie spodnie i biało-czarne tenisówki.

On ma Brytyjski akcent i mówi po Francusku i Włosku.Powiedział że nazywa się Roger Staufen ale nie wie nic więcej o danych dotyczących jego imienia.Jego zdjęcie wysłano do AGENCJI OSÓB ZAGINIONYCH ale nie znaleziono nic o nim.
2.Name:Roger Staufen
Age:18-20
physical description:------------------
What he was wearing:red sweatshirt,long shorts,black and white trainers
nationality:Great Britain or USA
other details:
Najlepsza Odpowiedź!
2009-09-30T16:31:39+02:00
Dwa tygodnie temu ten mężczyzna wszedł do szpitala w Teksasie, w USA z siniakiem na jego głowie i raną cięto pod jego lewym okiem. On nie mógł sobie przypomnieć jak się nazywa i skąd pochodzi. W rzeczywistości on nie mógł sobie przypomnieć nic z jego życia.

On ma około 18-20 lat. Ma 1.92 wzrostu, ma jasno brązowe włosy i brązowe oczy. Kiedy wszedł do szpitala miał na sobie czerwony sweter, długie spodnie i czarno-białe trampki.

On ma Brytyjski akcent i mówi w języku francuskim i włoskim. In powiedział, że nazywa się Roger Staufen, ale nie ma osoby o takim nazwisku. Wysłaliśmy jego fotografię do biura osób zagubionych na całym świecie, ale żadno z nich go nie rozpoznało.

Name: Roger Staufen
Age: 18-20
physical description: he is 1.92 meters tall and hes got light brown hair and brown eyes.
What he was wearing: red sweatshirt, long beige shorts and black and white trainers.
nationality: -----
other details: he speaks in French, Italy.

Mam nadzieję, że pomogłam. :)