Odpowiedzi

2010-01-20T18:05:29+01:00
Moja mama ma na imię ..... . Ma .... lat i od urodzenia mieszka w Warszawie. Mama ukończyła studia o kierunku pedagogicznym i pracuje w szkole podstawowej, w charakterze pedagoga szkolnego.
Mama ma szczupłą sylwetkę i jest średniego wzrostu. Ma drobną twarz, ciemną oprawę oczu i ciemne włosy, które zawsze upina w charakterystyczny kok. Choć jest bardzo wesoła wyraz twarzy ma raczej poważny, czasami wręcz "groźny".
Mama ma łagodne usposobienie. Potrafi rozmawiać, słuchać, wczuwać się w położenie innej osoby, ale zdarza się, że czasami brakuje jej cierpliwości. Wtedy na chwilę "wybucha".
Jest bardzo energiczna i zwykle szybko podejmuje decyzje. Niestety jest niesystematyczna i lubi odkładać wszystko na ostatnią chwilę. Potrafi być bardzo pracowita i poświęcić dużo czasu na wykonanie konkretnej czynności. Lubi też jednak "leniuchować". Mama jest bardzo gadatliwa i trudno jest "wejść jej w słowo". Uwielbia być słuchaną, ale umie też słuchać innych. Jest bardzo życzliwa i gościnna. Wielką uwagę przywiązuje do więzów rodzinnych. Ceni przyjaźń i ma wielu przyjaciół, wobec których jest lojalna. Ma duże poczucie humoru, dlatego inni lubią spędzać z nią czas.
Myślę, że moja mama jest osobą bystrą, posiada zdolność szybkiego uczenia się i jest ciekawa świata. Dużo czyta i ma wiele zainteresowań.
Bardzo kocham i cenią moją mamę, ponieważ ma wrażliwe i zdolne do poświęceń serce. Jest wartościowym człowiekiem, na którego zawsze mogę liczyć. Nawet jeżeli nie wszystko robi idealnie, to zdaję sobie sprawę, że nie ma ludzi bez wad. Lubię spędzać z nią czas i nigdy się nie nudzę. Bardzo tęsnię, gdy nie ma jej przy mnie. Moja mama jest moją najlepszą przyjaciołką.
8 2 8
2010-01-20T21:49:27+01:00
Moja mama ma na imie dorota ma lat i mieszka razem ze mną i rodziną w . ubiera się przeważnie w ubrania koloru . ma włosy koloru i oczy. światnie gotuje, zawsze sprząta i bardzo ją za to kocham. ale nie tylko potrafi świetnie się ze mną dogadać i pozwala mi na większość rzeczy jeśli wie że są dla mnie dobre- bardzo się o mnie troszczy. zawsze z rodzinką kupujemy jej prezenty na mikołaja imieniniy i uridziny bo chcemy chociaż tak wynagrodzić jej to że jest dla nas taka kochana. to najlepsza mama na świecie.
4 5 4