Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-20T20:23:05+01:00
Mój wymarzony dom jest ogromny! Ma bardzo wiele dużych okien, z których mogę spoglądać na wspaniały ogród. Jest on koloru bladoróżowego, w południe, słońce odbija się od różu i tworzy wspaniałą jasność.
Wnętrze jest urządzone przez najlepszych projektantów, ciepłe kolory wypełniają każdy pokój. Dom posiada przestronny przedpokój i dużą kuchnię z ogromną jadalnią.
Salon znajduje się zaraz obok jadalni, z niego zaś można wyjść na rozległy taras. W salonie znajduje się też ogromne akwarium słonowodne, w którym znajdują się rzadkie okazy ryb i roślin.
W mieszkaniu znajduje się pięć sypialni, każda z nich ma własną garderobę i łazienkę. Uwielbiam spędzać czas w mojej sypialni, jako jedyna w całym domu jest bladoniebieska i posiada wiele niebieskich elementów. W niej mogę znaleźć ukojenie, po całym męczącym dniu. W pomieszczeniu tym znajduje się ogromne łóżko, biurko z komputerem, biblioteka z ulubionymi książkami, a zaraz obok niej, wygodny fotel.
Oczywiście miejsce, w którym najczęściej organizuje się spotkania z przyjaciółmi jest piwnica, jednak niech ta nazwa nie myli. Piwnica jest równie przytulna jak cały dom. Jest ogrzewana, a każdy pokój jest oświetlany przez stylowe lampy i reflektory.
W piwnicy znajduje się siłownia, stół do bilardu, wieża stereo oraz parkiet do tańczenia, można tu spędzać wspaniałe chwile, bez przeszkadzania miłym sąsiadom.
Uwielbiam ten dom! Jest w nim zawsze bardzo miła atmosfera. Najwięcej czasu spędzamy w salonie i jadalni, a latem oczywiście w ogrodzie, w którym można poczuć się jak w raju. Ciepłe kolory, sprawiają, że zawsze chce się wracać w te „cztery kąty”