Odpowiedzi

2010-01-20T18:59:21+01:00
Mój wymarzony pokój, hmm.....
na pewno byłby on w wileu kolorach.
gdyby sie do niego wchodziło po prawej stronie stałaby lampa, taka wielka, do przyległej po prawej stronie ściany, tak, tam zamieściłabym ogromna szafę z góra ciuchów, bo je najbarzdiej uwielbiam, dale najlepiej zeby było łóżko, a przy nim okno bo uwielbiam patrzec wieczorami na gwiazdy. I żebvy parapet był taki bym mogła na nim siedzieć i oglądać gwiazdy.
ściana polewo, a raczej przy niej stałoby biurko z laptopem a obok biurka mała biblioteczka ze słownikami i róznymi gazetkami młodzieżowymi.
no to chyba tyle.....
a i jeszcze żeby ściany nie były tak idealne ale na przykład w połowie jedna ścian byłaby pochyklona do wewnoątrz albo coś innego, zeby to fajnie wygladało :)
2010-01-20T19:04:27+01:00
Mój wymarzony pokój.

Mój wymarzony pokój w mojej wyobraźni jest duży i wszechstronny. Ściany i sufit w nim są pomalowane na czarno, zaś okna na brązowo. Po otworzeniu drzwi, na pierwszy rzut oka widzimy dużą meblościankę koloru jasnoszarego, idealnie pasującą do wystroju całego pokoju. Na meblościance są wszystkie książki, zeszyty, pamiątki, stare aparaty fotograficzne itp. Na lewo od drzwi, widzimy parawan, także w szarym kolorze, który oddziela część dzienną, od pracowni fotograficznej. Parawan ten, ozdobiony jest różnymi zdjęciami, które przypominają mi najważniejsze wydarzenia z mojego życia. Na prawo od wejścia, jest duże okno, o którym już wspomniałam. Pod oknem stoi mała sofa(służy mi jako łóżko) i dębowy stolik. Na stoliku, który powinien być pusty, stoi laptop i malutki aparat cyfrowy, z którego miałam właśnie skopiować zdjęcia. Biurka nie mam, gdyż zazwyczaj uczę się, leżąc na podłodze. Na podłodze widać szary dywan w orientalne wzory.
Za parawanem stoi statyw z aparatem fotograficznym. W kącie stoi parę rulonów w różnorakich kolorach(są to tła do robienia zdjęć). Na podłodze leży stare, białe prześcieradło. Parawan sprawia, że w oddzielonej części panuje półmrok, lecz dzięki malutkim lampką wiszącym na ścianie, nie jest tu totalnie ciemno. W mojej małej pracowni możemy także zobaczyć parasol, który nie służy mi jako osłona przeciwdeszczowa, lecz umieszczony jest na wysokim stojaku, niczym w prawdziwym studiu fotograficznym. Na półce po lewej, leżą różne obiektywy i korpusy.
2010-01-20T22:51:16+01:00
Mój wymarzony pokój powinien mieć zielone ściany. panele a na nich zielony dywan. meble powinny być zrobione tak jak domy w górach z drzewa świerkowego. powinny być: szafka nocna a na niej zielona lampka w kształcie samochodu, duża szafa na ubrania, biurko na komputer i duze łóżko z zieloną poscielą. powinien być duży telewizor plazmowy. w moim pokoju byłaby łazienka i garderoba w której trzymałbym buty i kurtki. byłby obraz całej mojej rodziny ponieważ bardzo cenie i kocham moją rodzine.
tak wyglądałby mój idealny pokój.
1 5 1