Odpowiedzi

2010-01-20T19:43:36+01:00
" Magiczne Jaszczurki"

Alice biegła przez las. Nie mogła przestać, gonili ją. Gonili ją ci źli, ci, których nie miała zamiaru widzieć. Bo ukradła. to ich jajko jaszczurki, ale przecież oni chcieli je wykorzystać do wojny. Chcieli, żeby jaszczurka walczyła przeciwko ich armii. A ona nie mogła dopuścić, by kolejna ofiara zginęła. Husyci byli bardzo okrutni.

Działo się to dawno temu, praktycznie nikt nie jest stwierdzić kiedy dokładnie. Na planecie Juna. Panował na niej pokój, do momentu gdy król i królowa zmarli, a ich syn zaczął panować. Jego rozkazy były okrutne, zależało mu tylko na bogactwie. Mordował ludzi i zwierzęta, był bezlitosny. W ciągu 4 lat ludzie podzielili sie na dwie grupy: tych, którzy sprzeciwiali się mu i tych, którzy go popierali. Niestety, większość była mu podległa, bo ludzie nie chcieli zginąć. Po 5 latach rozpoczęła się wojna. Każdy walczył jak mógł, ale niestety, król miał lepszą armię. Tylko niewielu jego przeciwników przeżyło. Aby wkrótce go pokonać magowie, którzy nie brali udziału w wojnie stworzyli jaszczurki, wyjątkowo piękne. Były one wielkie i mądre. Świetnie walczyły. Były szybkie i zwinne. Szpiedzy króla niestety szybko się o tym dowiedzieli i wykradli wszystkie jajka. Po kilku latach, gdy jaszczurki były gotowe do walki król wysłał je, by zniszczyły kryjówkę przeciwników króla - tzw. Wertków. Uciekło tylko dwóch z nich - Alice i Brom. Byli jeszcze młodzi, mieli zaledwie 15 lat, lecz mimo to byli w posiadaniu Rurtusa - miecza, który przecinał wszystko. Zabili jaszczurki, gdyż były stworzone do czynienia zła. I wykradli jajko.


Alice biegła przez las. Nie mogła przestać, gonili ją. Gonili ją ci źli, ci, których nie miała zamiaru widzieć. Bo ukradła. to ich jajko jaszczurki, ale przecież oni chcieli je wykorzystać do wojny. Chcieli, żeby jaszczurka walczyła przeciwko ich armii. A ona nie mogła dopuścić, by kolejna ofiara zginęła. Husyci byli bardzo okrutni. W końcu - jest, dotarła do tego miejsca. Zerwała naszyjnik z szyi i otworzyła portal. Tak, już jest bezpieczna. Czekał tam na nią Brom. uśmiechnął się lekko, gdy zobaczył jajko w jej rękach. Położył swój naszyjnik na środku okręgu, a na nim swój położyła Alice. Obok leżało jajko.
Byli na wzgórzu. Słońce właśnie wstawało, a legenda głosiła, że ten, kto ostatnie jajko jaszczurki położy na TYM okręgu razem z dwoma naszyjnikami - Merciutta i Mileny (teraz w ich posiadaniu byli Alice i Brom) ten obejmie władzę nad światem. tak też się stało. Król szybko poległ, nie wiadomo dokładnie dlaczego, a Brom i Alice objęli władzę. I wszystko się dobrze skończyło.