Odpowiedzi

2010-01-20T19:35:41+01:00
Prace domowe to obowiązk ucznia. Dzięki pracom domowym ksztalci się nasz umysł. Umiemy wtdy więcej na różn nie zapowiedziane kartkówki czy duże prace klaowe. W pracach domowych czaem pomagaja nam lepsi koledzy, ale to i tak nie zwalnia nas z obowiązku odrabiania prac domowych. Prac domowe to bardzo ważna sprawa za nie odrabiani prac domowych nauczycile badzą często wstawiają minusy albo kropki. Uzbieranie ustalonj ilości grozi jdynką.
2010-01-20T21:25:20+01:00
Prace domowe to obowiązek ucznia ponieważ dzięki pracy domowej nauczyciel wie kto szybciej pojmuje materiał a kto wolniej a co za tym idzie także bardziej może skupić uwagę na słabszych uczniach. Ponadto dzięki pracą domowym możemy się dużo nauczyć do sprawdzianów i kartkówek. Prace domowe należy odrabiać ponieważ jest to dobry sposób na podciągnięcie oceny gdy nam się waha. Lecz gdy ich nie odrabiamy najczęściej dostajemy nieprzygotowanie a gdy się nam skączą nieprzygotowania dostajemy jedynki, natomiast gdy odrobimy to możemy dostać np: plusa, albo piątkę. Dlatego prace domowe to obowiązek ucznia.
2010-01-20T21:36:25+01:00
Prace domowe są obowiązkiem ucznia. musi je odrobić chociaż czasem są bardzo trudne i trzeba na nie poświęcic dużo czasu. jeśli się tego nie zrobi pani jest zła daje minusy albo jedynki. praktycznie zawsze dzieci je odrabiaja ze strachu przd złymiocenami. ja marze o szkole w ktorj nie bedzie zadań domowych. mam nadzieje że w przyszłości takie powstaną.