Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-01-20T21:22:33+01:00
Mój pies ma na imię Reks. Jest on spokojnym i grzecznym zwierzakiem.
Ma czarną sierść i zielono-żółte oczy. Na nogach ma białe łatki. Ma także śmieszny pyszczek oraz ogon którym gdy jestem smutna mnie rozwesela. Jest zwykłym kundelkiem, ale mi to nie przeszkadza. Bardzo lubię mojego zwierzaczka. Kiedy jestem w zagrożeniu on zawsze przychodzi mi z pomocą. Gdy wracam ze szkoły on wiernie czeka i jak mnie zobaczy wybiega na spotkanie.
Nie zamieniłabym go na żadnego innego pieska.

Mam nadzieję,że oto chodziło ; )
14 3 14
2010-01-20T21:23:27+01:00
Lubię prawie wszystkie zwierzęta. Zarówno te które żyją na wolności jak i mieszkające z ludźmi. Bardzo podobają mi się konie, chociaż przyznam trochę boję się ich. Lubię głaskać delikatne futerko kotów, słuchać jak mruczą zadowolone leżąc na moich kolanach. Jednak najwspanialszym zwierzątkiem jest dla mnie PIES.

Od paru lat mamy Rafiego. Jest to średni pies nieokreślonej rasy. Niektórzy mówią że to mieszaniec ale ja wolę nazywać go zwierzęciem wielorasowym. Ma w sobie coś z wilczura i huskiego. Jest szaro-brązowo-czarny, jego półdługa sierść ładnie błyszczy.Ma piękne mądre oczy którymi potrafi niemal wszystko powiedzieć. Wiem kiedy o coś prosi kiedy jest zadowolony albo smutny. Rafi nawet czasami płacze. Z oczu płyną mu wtedy łzy stoi z żałosnie opuszczoną główką.Dzieje się to głównie wtedy gdy nie chcemy mu dawać jego ulubionych słodyczy.Wygląda zapłakany jak siedem nieszczęść. Niestety mój pies jest niesłychanie łakomy i w zasadzie lubi wszystko nawet ogórki kiszone i pestki od czereśni.

Rafi ponad wszystko lubi spacery. Gdy tylko zauważy że ktoś z domowników zaczyna się ubierać natychmiast staje przy drzwiach i jest gotowy do wyjścia.Jeżeli widzi że sięgamy po smycz radośnie szczeka i merda swoim fikuśnym ogonkiem. Bywa również niecierpliwy skrobie wtedy w drzwi pcha się pierwszy wypada na korytarz. Powrót do domu wygląda zupełnie inaczej.

Moj pies jest zwierzęciem bardzo wesołym. Dawno już przestał być szczeniakiem ale do dziś lubi bawić sie piłką lub poszarpanym przez niego pluszowym misiem. Śpi na posłaniu w moim pokoju. Znosi tam sobie rzeczy, niektóre starannie zakopuje noskiem pod koc.

Bardzo lubie mojego psa, sprawia mi ogromną radość i szczęście gdy wita mnie po powrocie ze szkoły. Lubię się z nim bawić i chodzić na spacery. Myślę że jest to zwierzę mądre które sporo potrafi zrozumieć. Rafiego zabieram wszędzie ze sobą gdzie tylko mogę jest moim wiernym towarzyszem. Razem cieszymy się i martwimy, nudzimy gdy pada deszcz i musimy siedzieć w domu. Czy tak można się zaprzyjaźnić na przykład z żółwiem?? :)
9 3 9
  • Użytkownik Zadane
2010-01-20T21:31:21+01:00
Pies jest uważany za najlepszego przyjaciela człowieka.
Mój pies wabi się .... . Jest duży i bardzo silny.Ma długą brązową sierść zakrywającą jego tłuściutkie ciało :) .Jego oczy wyglądają jak małe czarne guziczki.W wolnym czasie wychodzę z nim na spacer , by mógł sie troszeczkę rozrusza, a zwłaszcza swoje potężne łapy !!!Moja mama często wiąże mu kucyki na czubku głowy, by nie zasłaniały jego pieknych oczek .
Bardzo lubię mojego psa , bo jest bardzo słodki i przyjacielski . :)


Niestety nie wiem co dalej wymyślić , więc sory jak mało ;p
5 4 5