Popraw tekst w celu uniknięcia POWTÓRZEŃ .W niepoprawnym zdaniu popraw tylko jeden wyraz:

Giorgio studiował medycynę,lecz nigdy nie został lekarzem.Po studiach został pracownikiem ogromnego domu handlowego,gdzie ukladał wystawy.Póżniej został zatrudniony przez znanego projektanta.W latach 70 poznał zamożnego entuzjastę mody,Sergio Galottiego.Szybko zostali partnerami w interesach.Wkrótce w Mediolanie została zaprezentowaa pierwsza kolekcja Avmaiego.

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-20T23:01:27+01:00
Giorgio studiował medycynę, lecz nigdy nie udało mu się być lekarzem.Po studiach został pracownikiem ogromnego domu handlowego,gdzie ukladał wystawy. Póżniej znany projektant zatrudnił go.W latach 70 poznał zamożnego entuzjastę mody,Sergio Galottiego.Szybko stali się partnerami w interesach.Wkrótce w Mediolanie zaprezentowano pierwszą kolekcję Avmaiego.
2010-01-20T23:08:30+01:00
G.. zakonczyl studia medyczne . niestety praca w zawodzie okazala sie niemozliwa. G.. nie leczyl ludzi, nie pomagal im- a jego los potoczyl sie w calkowicie odwrotnym kierunku. zaczal pracowac w wielkim centrum sklepowym, w ktorym ukladal produkty na polki. staral sie, by wystawy przyciagaly oczy innych. w szybkim tempie ,,awansowal,, .. zauwazyl go slynny projektant mody i zatrudnil go do pomocy. w 70 latach zostal wspolnikiem slawnego i bogatego znawce mody Sergio Galottiego. ich interesy wspaniale sie ukladaly. poo pewnym czasie w ,,meiscie mody,, - Mediolanie na widok publiczny zostala ukazana pierwsza kolekcja Avmaiego. widac bylo, ze nie zostala stworzona przez adepa.

LUB :


Giorgio studiował zawod lekarza
,lecz nigdy nie pracowal w swoim zawodzie .Po studiach zaczal pracowac w ogromnym pasazu sklepow, w ktorym ukladał produkty i inne rzeczy na wystawy.nastepnie zauwazyl go znany projektant i zatrudnil go do pracy.W latach 70 poznał bogatego znawce mody,Sergio Galottiego.w szybkim tempie stali sie wspolnikami w interesach.po krotkim czasie w Mediolanie została ukazana publice pierwsza kolekcja Avmaiego.