WItam! :)
Potrzebuję jak najszybszej pomocy.! mam to zadane na jutro... Będę bardzo wdzięczny.
A o to z czym mam problem:
Napisz jak w pracy wykorzystują internet:
a) Dziennikarz -
b) Podróżnik -
c) Prezydent Miasta -
d) Nauczyciel -
Najlepiej było by po 4, 5 lub 6 zdań do każdego.
pozdrawiam i z góry dziękuję

3

Odpowiedzi

2009-09-30T18:23:57+02:00
Dziennikarz- za pomoca Internetu publikuje,badz poszukuje informacji, czy plotek.
Podroznik- dzieki roznym mapom internetowym, moze sprawdzac trasy,ktorymi bd chcial jechac/isc. Bedzie mogl tez sprawdzic bazy noclegowe. Dowie sie rowniez o ciekawych miejscach i historiach danej miejscowosci.
Prezydent miasta- majac wlasna strone moze publikowac, wazne informacje. A korzystajac z e-maila korespondowac z waznymi osobistosciami
Nauczyciel- znajdzie ciekawe pomoce naukowe, cwiczenia,a takze poprowadzi dziennik internetowy.

Nie wiele,ale zawsze cos:) Mam nadzieje,ze Ci sie przyda.
Najlepsza Odpowiedź!
2009-09-30T18:31:46+02:00
Dziennikarz - za pomocą Internetu publikuje, bądź poszukuje informacji, czy plotek. Za jego pomocą jest na bieżąco z informacjami w kraju. Dzięki niemu ma najświeźsze informacje nie wychodząć z domu.

Podróżnik - dzięki różnym mapom internetowym, może sprawdzaż trasy,którymi będzie chciał jechać/iść. Będzie mógł też sprawdzić bazy noclegowe. Dowie się również o ciekawych miejscach i historiach danej miejscowości. Porozumie się z innymi turystami, by poznać trasy innych.

Prezydent miasta- mając własną stronę może publikować, ważne informacje. Może również na stronach miasta zamieścić historię swojego miasta. Dzięki niemu także może być w stałym kontakcie z placówkami. A korzystając z e-maila korespondować z ważnymi osobistościami.


Nauczyciel- znajdzie ciekawe pomoce naukowe, ćwiczenia,a także poprowadzi dziennik internetowy. Dzięki niemu sprawdzi umiejętności uczniów w sieci. Przez niego może zadać zadanie domowe dla ucznia. Porozumie się z innymi nauczycielami i poda swoje sugestie.
2009-09-30T18:33:22+02:00
A)-poszukuje przez internet wiadomości z innych gazet.Sprawdza pogode i wpisuje ja do gazet.Patrzy gdzie budują drogi i muwi gdzie bedzie przebudowa drug. Sprawdza cene walut.
B)-Mapy i połozenie geograficzne miejsca.Pogodę sprawdza.Warunki tego miejsca.
C)-ZEby porozmawiać z obawytelami.Dowiedzieć sie cene walut.Wchodzi na swoją poczte E-mail zeby zobaczyc czy ma jakies wiadomości od waznych osub z panstwa lub świata.
D)-Aby wydrukowac jakies sprawdziany , kartkuwki.Przygotować jakieś wazne wiadomości dla uczniów.Jesli jest w szkole tabloica interaktywna to wchodzi na (jakąs strone WWW.)i daj nam zadania do zrobienia lub objasnia temat...................


nie wiem czy jest dobrze ale mi sie zdaje ze joooo