Odpowiedzi

2010-01-21T15:07:00+01:00
Jeżeli Tomka , jakiegoś normalnego człowieka , nie postaci literackiej , to proszę :

Mój kolega Tomek ma bardzo ładny widok z okna. Lubię się przez nie patrzeć jak go odwiedzam. Zza szyby widac piękny ogród , który w lato plewi jego mama. Piękny klomb ozdobiony różnymi kwiatami. Obok klombu znajduję mały sad. Czereśnia, dwie jabłonie, trzy grusze i dwie śliwy. Ogrodzenie ozdobione jest jałowcami [takie krzaki ładne, w googlach zobacz] . Na całej powierzchni jest bardzo ładna i zadbana , zielona trawa. A za ogrodzeniem jego domu, znajduje się mały plac zabaw. Dzieci w każdym wieku lubią tam przychodzić i się bawić w najróżniejsze gry. Za to te starsze, grają w piłkę nożną lub w koszykówkę na boisku, który znajduje się tuż przy placu zabaw. Za placem zabaw rozciąga się osiedle. Patrząc na lewo, można zauważyć potężny las. Jest on daleko, lecz bardzo dobrze go widać. Tomek mieszka w na prawdę ładnym miejscu.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-21T18:05:25+01:00
Ale tomek to bohater jakiejś książki bo my w klasie mielismy opisać naszego kolegi więc ja napisałam tak:(jeśli o to chodzi)

Mój kolega............. mieszka w górach. widok z jego okna ukazuje przepiękny krajobraz tatr. widać wiele lasów świerkowych, duże skały, różne roślinki i zwierzęta ale za tą przyrodą widać przepiękne szczyty Giewontu, Nosal. bardzo lubie przesiadywać z nim przy oknie patrzymy się na góry i gramy najczęściej w chińczyka. bardzo lubie górskie widoki.