Odpowiedzi

2010-01-21T14:53:03+01:00
21 stycznia 2010,miejscowość

Kochana babciu,kochany dziadku!
Ślę do was najgorętsze życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka.Życzę wam dużo zdrowia,szczęścia,spełnionych marzeń i oczywiście wspaniałych wnucząt ;).
Dziękuję wam za to,że jesteście ze mną w trudnych chwilach.Za to,że chętnie wysłuchacie co mam do powiedzenia,poczęstujecie słodyczami i pomożecie,gdy mam problemy.Dziękuję za to,że na mnie nie krzyczycie,choć czasami jest to potrzebne.Chciałabym/chciałbym być dla was tak dobra, jak wy dla mnie.Wiem,że wam na mnie bardzo zależy.Bardzo was kocham,a szczególnie wtedy,gdy jesteście ze mną,gdy pozostali się ode mnie odwracają.
Mogłabym tak pisać do was w nieskończoność,a i tak nie wyraziłabym tego,co tak naprawdę czuję.Jeszcze raz życzę wszystkiego najlepszego z okazji Waszego święta.
Kochająca/y Was Wnuczka/ek
...............
56 4 56
2010-01-21T15:50:23+01:00
Kochana Babciu , Kochany dziadku

Jak się czujecie ? Mam nadzieję że bardzo dobrze . Pewnie nieraz Wam już to mówiłam ale bardzo Was kocham . Nie wiem co bym zrobiła gdyby zabrakło któregoś z Was . Jesteście dla mnie naprawde ważni , nie wyobrażam sobie życia bez Was , bez słodkiego zapachu ciasta i opowieści o dawnych ciekawych czasach . Dziekuje za wszystko co dla mnie zrobiliście i za to że jesteście , że mogo Wam wszystko powiedzieć i za te cudowne chwile spędzone razem. Kocham Was .
33 4 33