Odpowiedzi

2010-01-21T15:12:00+01:00
Dany fragment z Ewangelii św. Łukasza wiąże się ze współczesną Eucharystią po przez rozmowę z Bogiem , i mężczyźni z Nim rozmawiali. Eucharystia to modlitwa , rozmowa , monolog . Na uczcie Pan podzielił się z nimi chlebem , co w dzisiejszym dniu odzwierciedla Komunia Święta . Lecz ten tekst bardziej jest powiązany z ludem wierzącym , a szczególnie z młodzieżą. Nie wszyscy wierzą do końca , w końcu pełnego katolika czyni pełna wiara . Nikt nie ma dowodów na to co się kiedyś działo , dlatego nie każdy z wiekiem dojrzewa do swojej wiary .
2010-01-21T16:17:47+01:00
Dany fragment z Ewangelii św. Łukasza wiąże się ze współczesną Eucharystią po przez rozmowę z Bogiem , i mężczyźni z Nim rozmawiali. Eucharystia to modlitwa , rozmowa , monolog . Na uczcie Pan podzielił się z nimi chlebem , co w dzisiejszym dniu odzwierciedla Komunia Święta . Lecz ten tekst bardziej jest powiązany z ludem wierzącym , a szczególnie z młodzieżą. Nie wszyscy wierzą do końca , w końcu pełnego katolika czyni pełna wiara
2010-01-21T20:04:04+01:00
Dany fragment z Ewangelii św. Łukasza wiąże się ze współczesną Eucharystią po przez rozmowę mężczyzn z Bogiem. Eucharystia to modlitwa , rozmowa , monolog . Na uczcie Pan podzielił się z nimi chlebem , co w dzisiejszym dniu odzwierciedla Komunia Święta . Lecz ten tekst bardziej jest powiązany z ludem wierzącym , a szczególnie z młodzieżą, to nie wszyscy wierzą do końca. W końcu pełnego katolika czyni pełna wiara .