Odpowiedzi

2010-01-21T15:09:49+01:00
Dla mnie autorytetem w moim życiu jest mój tato. To wspaniały człowiek, pełny miłości i dobroci. Nie tylko dla swojej rodziny ale także dla innych np sąsiadów.
Mój tato często pracuje do wieczora. Jest to trudna praca, gdyż jest on policjantem. Wbrew pozorom w domu nie panuje atmosfera całkowitej dyscypliny - daje nam pełną swobodę. Pracuje bardzo ciężko i często jest narażony na utratę życia. Nie załamuje się, zawsze pewnie kroczy do przodu. Potrafi wyjść z każdej sytuacji. Ostatnio byliśmy w lesie i zgubiliśmy się. W telefonach nie było zasięgu więc mój tata postanowił nas sam stamtąd wyciągnąć. Bez problemu określił miejsce w którym jesteśmy i w jakim kierunku mamy zmierzać, by wyjść. Oczywiście udało mu się to. Bardzo mi tym zaimponował. Jest bardzo mądry i oczytany. Zawsze, kiedy poprosimy go o pomoc stara się pomagać. Jest asertywny - wie kiedy powiedzieć"nie". Za to bardzo go kocham. Ma szacunek i poważanie znajomych i sąsiadów.
Mój tato jest dla mnie autorytetem i kiedy dorosnę, chciałabym/chciałbym zostać tak wspaniałym człowiekiem jak on.
19 3 19
2010-01-21T15:09:56+01:00
Moim autorytetem jest mama. Ma na imię Basia. Jest blondynką,niskiego wzrostu.
To ona nauczyła mnie chodzić, pisać i czytać. To ona pokazała mi jak mam żyć, jak mam radzić sobie ze swoimi problemami. Moja mama jest wytrzymałą kobietą, która nigdy się nie poddaje i zawsze dąży do swojego celu. Cechuje ją cierpliwość, to czego mi najbardziej brakuje. Ja przeciwnie do niej, gdy mi coś nie odpowiada zaraz wybucham gbiewem. Postawa mojej kochanej mamy czy mnie rozsądku i możliwości stania się lepszym człowiekiem.
Jako autorytet wybrałam mamę, ponieważ to ona jest ze mną od pierwszych chwil mojego życia i jest moją ostoją. Nie zawsze było i jest między nami kolorowo,ale wszytsko co dobre zawdzięczam własnie jej.
21 4 21
2010-01-21T15:53:00+01:00
Moim autorytetem jest moja kochana mama która mimo tego ze w życiu przeszła wiele zawsze dawała mi dobry przykład jest moja ostoja, dobrym slowem,jest madra kobieta ktora zna odpowiedz na prawie kazde moje pytanie,zawsze sluzy mi pomoca, moja najlepsza przyjaciolka rozmawiam z nia o wszystkim.Chcialabym byc taka kobieta i matka jak ona. i za to ją kocham ; ***
14 3 14