Czy w domu powinien być autorytet ?

Odpowiedz na pytanie (przynjamniej 1.5 strony A5) w formie dowolnej (może być felieton, opowiadanie, rozprawka itd.) Na poziomie 3 klasy gimnazjum.

Potrzebuję to na jutro więc proszę o napisanie gdzieś do 21.00
Daję naj i bardzo proszę o wykonanie.

2

Odpowiedzi

2010-01-21T15:31:56+01:00
Moim zdaniem tak , w domu powinien być autorytek najbardziej dla dzieci mieszkających w tym domu. Jeżeli w domu nie będzie autorytetu to dzieci nie beda wiedziały jak się zachować w jakieś sytuacji , jak być uprzejmym. W obecności dzieci musimy być autorytetem bo to one wynoszą wszysto z domu wychowanie , obyczaje.
Każde dziecko potrzebuje autorytetu chce brać przykład z kogoś doswiadczonego starszego iż wie że on postępuje dobrze z rozwagą. Tak jak my braliśmy autorytet z naszych rodziców starszego rodzeństwa tak my teraz powinniśmy przekazywać to samo swoim dzieciom .
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-21T15:55:44+01:00
Wszędzie widzimy ludzi,ale nigdzie nie umiemy znaleźć swojego autorytetu...,a więc jak odpowiedzieć na pytanie czy w domu powienien być autorytet?TAK! Moim zdaniem jak najbardziej powinien być, czemu nie? Tylko teraz następne pytanie co to takiego? No właśnie autorytet to ktoś taki którego zachowanie nam się bardzo podoba. Chcielibyśmy być tacy jak on,ale musimy brać też pod uwagę to czy jego zachowanie nam się podoba ze względu czy jest ono dobre czy nie?Jeśli jednak uwamy że zachowanie tej osoby jest dobre, to jak najbardziej powinniśmy mieć ją jak autorytet.Teraz wróćmy do pierwszego pytania. Moim zdaniem w rodzinie powinien być autorytet powinniśmy się wzorować na kimś dojrzałym.Jak wszyscy wiemy autorytet nam się przyda.Powinien być autorytet ponieważ dzieci najczęściej powinny mieć sie na kimś wzorować żeby wyrosły na silne, zdrowe i mądre.