Odpowiedzi

2010-01-21T15:43:59+01:00
Drogi Romeo! ........

Witam Cię i pozfrawiam.Jeszcze pewnie się nie znamy ale przyszła pora.Mam na imie ...
Chciałem Cię poinformować że nie należy popełniać samobujstwa ze względu na kobiete.Na świecie jest wiele innych pięknych dziewcząt które czekają na twoje serce.
Żegnam Cię,twój nowy przyjaciel
....
1 2 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-21T16:02:30+01:00
Drogi Romeo !
Serdecznie Cię pozdrawiam na wstępie mojego listu. Piszę do Ciebie, ponieważ uważam że nie warto jest w tak młodym wieku tracić życie.
Jesteś jeszcze młodym i zdrowym człowiekiem, pełnym sił. Czeka Cię jeszcze wiele ciekawych przygód i doznań. Nie wykorzystałeś jeszcze w pełni swoich możliwości w życiu. Kolejnym argumentem przemawiającym za tym,że nie powinieneś popełniać samobójstwa jest to ze twoja ukochana Julia z pewnością nie chciałaby abyś tak szybko zakończył swój żywot.
Pomyśl o swojej rodzinie i kolegach. Zapewniam Cię, że nikt by tego nie chciał, a ponad to każdy obwiniałby właśnie siebie samego za Twoją śmierć.
Wiem, że jest Ci ciężko kiedy myślisz o Julii nie mogąc być przy niej, ale uważam, że należy myśleć przyszłościowo i pozytywnie. Może od razu nie będzie Ci łatwo. Rozumiem to. Jednak dobrze wiesz, że czas leczy rany. Zapewne zostaną jakieś blizny w twojej świadomości i wspomnieniach ale zrozum, że nikt nie pragnie Twojej śmierci. Nie możesz umierać, ponieważ w ten sposób zranisz wiele osób, które kochasz. Pomyśl nie tylko o sobie, lecz także o bliskich.
Zastanów się nad swoją decyzją, ponieważ podjąłeś ją pochopnie.Twoja nierozwaga może doprowadzić do wielu szkód i nieszczęść.
Myślę, że pomyślisz nad swoim zachowaniem i decyzją. Proszę Cię nie popełniaj samobójstwa. Ciesz się życiem i wykorzystuj każdą chwilę. Czerp z niego jak najwięcej.
(Twoje imię)
1 5 1
2010-01-21T16:16:28+01:00
25,125,2000rok
Poznań

Witaj Romeo!!
Na początku mego listu pragnę Cię bardzo serdeczne pozdrowić.Pewnie zastanawiasz się kto pisze. Piszę do Ciebie ponieważ usłyszałam że chcesz popełnić samobójstwo,rozsypuję te literki ponieważ chcę Cię przekonać że nie warto zabierać sobie życia w tak młodym wieku.Ja też kiedyś byłam w podobnej sytuacji z tego d się jakoś wyjść z każdej sytuacji jest wyjście. Ja myślę że niewarto tracić życia ze względu na kobietę.Napewno da Ci się jakoś pomóc jak się zdecydujesz to odpisz spotkamy się i pogadamy.

Pozdrawiam
XXX
1 4 1