Przekształć poniższy opis, dodając co najmniej piętnaście określeń rzeczowników.

Od dawna marzyłem o wycieczce w góry. I doczekałem się. Teraz stoję z zapartym tchem i podziwiam rozciągający się przede mną krajobraz. Zatrzymałem się nad brzegiem urwiska. Pod stopami rozciąga się dolina. Porośnięta jest krzakami borówek. Gdzieniegdzie widać kosodrzewinę, W centralnej części płaszczyzny znajduje się jezioro. Wpada do niego strumień spływający ze zboczy ciągnących się w oddali skał. Sięgają one aż po horyzont. Nad nimi płyną leniwe chmury. Wszystko zalane jest blaskiem słońca, Nigdy nie zapomnę tego widoku. Zawsze będę go miał przed oczami.

3

Odpowiedzi

2010-01-21T16:20:19+01:00
Od dawna marzyłem o niezwykłej wycieczce w góry. I nareszcie doczekałem się. Teraz stoję z zapartym tchem i podziwiam przecódny rozciągający się przede mną krajobraz. Zatrzymalem się nad stromym brzegiem urwiska. Pod stopami rozciąga się wspaniała dolina. Porośnięta jest dużymi krzakami borówek. Gdzieniegdzie widać kosodzrewine. W centralnej części płaszczyzny znajduje się małe jezioro. Wpada do niego czysty strumień spływający ze zboczy ciągnących się w oddali skał. Sięgają one aż po daleki horyzont. Nad nimi płyną leniwe chmury. Wszystko zalane jest blaskiem słońca, Nigdy nie zapomnę tego przewspaniałego widoku. Zawsze będę go miał przed oczami.
18 4 18
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-21T16:25:33+01:00
Od dawna marzyłem o wycieczce w wysokie i śnieżne góry.I doczekałem się.Teraz stoję z zapartym tchem i podziwiam rozciągający się przede mną wspaniały krajobraz. Zatrzymałem się nad brzegiem wysokiego urwiska. Pod nogami rozciąga się długa , szeroka nizina. Porośnięta jest małymi krzakami borówek. Gdzieniegdzie widać starą kosodzrzewinę. W centralnej częśći płaszczyzny znajduje się głębokie, oraz błękitne jezioro. Wpada do niego strumień spływający ze zboczy ciągnących se w oddali starych, brązowych skał.Sięgają one aż po piękny horyzont.Pod nimi płyną leniwe oraz błękitne chmury.Wszystko zalane jest blaskiem gorącego słońca.Nigdy nie zapomnę tego wspaniałego widoku. Zawsze będę go mięć przed swoimi oczami.
28 4 28
2010-01-21T16:48:33+01:00
Od dawna marzyłem o wycieczce w wysokie i piękne góry. I doczekałem się. Teraz stoję z zapartym, ciężkim tchem i podziwiam rozciągające się przede mną piękne i malownicze krajobrazy. Zatrzymałem się nad niebezpiecznym i stromym brzegiem urwiska. Pod stopami rozciągała się duża i zielona dolina. Porośnięta jest dużymi i zielonymi krzakami borówek. Gdzieniegdzie widać wspaniałą kosodrzewinę. W centralnej części płaszczyzny znajduje się niebieskie i głębokie jezioro. Wpada z niego długi i cudowny strumień spływający ze zboczy ciągnących się czystych i lśniących skał. Sięgające aż po malowniczy i szeroki horyzont.Nad nimi płyną leniwe i wielokształtne chmury. Wszystko zalane jest blaskiem słońca. Nigdy nie zapomnę tego olśniewającego widoku.Zawsze będę go miał przed swoimi (kolor oczu) oczami.


Są 23 określenia rzeczownika. Mam nadzieję że pomogłam.
11 4 11