Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-22T12:23:23+01:00
Cześć Dawid!
Na wstępie moje listu pragnę Cię gorąco pozdrowić i zapytać o Twoje zdrowie, przyjaciół i jak spędzasz wolny czas.
chciałabym Ci opowiedzieć jak wspaniale żyje się w starożytnym Rzymie choć niesie to za sobą niewątpliwie ogromne ryzyko w zależności w której warstwie społecznej się znajduje człowiek. ja mam to szczęście zaliczać sie do patrycjuszy. ale mniejsza o to. mam nadzieję że kiedyś mnie odwiedzisz i będziesz mógł razem ze mną podziwiać wspaniałą architekturę Rzymu..pójdziemy do panteonu-okrągłej świątynii wzniesionej na Polu Marsowym uwieńczona kopułą..jaest to budowla przy której został zastosowany cement, kolejnym zabytkiem który musisz zobaczyć jest koloseum-tam znajduję się miejsce rozrywki całej naszej społeczności. przychodzą tu równiez ludzie z niższych warst społeczych. Osoby te uwielbiają igrzyska gdyż w tym czasie dostają za darmo zdoże oliwę..a i znajdują uciechę dla duszy. nikt w Rzymie nie lubi gdy neron wyjeżdza, wtedy jest jakoś cicho, nic się nie dzieje. Resztę wspaniałych zabtków pokaże Ci osbiście.
Kobiety nie mają lekkiego życia ale cóż. eh lecz mężcyźni...a w dodatku rzołnieże rzymscy...prawdziwe uosobienie piękna, ich sylwetki są doskonale wyżexbione a czerwone tuniki wystajaće spod zbroi (kolor czerwony jest zastosowany żeby nie było widać krwi).
eh muszę kończyć. mam nadzieję że wkrótce mnie odwiedzisz. wtedy poznasz lepiej nasze obyczaje, zobaczysz jek żyjemy i jaką władza obowiązuje. pozdrawiam serdecznie:*
całuję gorąco
XD
46 5 46