Odpowiedzi

2010-01-21T17:33:29+01:00
..... 21.0110
Drogi Miziołku.
Bardzo podobały mi się twoje przygody.W tym liści pragnę opisać Ci moje ferie.
W tym roku, jak prawie w każdym wakacje spędzam w domu, na wsi.Podczas ferii zaplanowany mam wypad z koleżankami na jakąś górkę by pozjeżdżać na sankach, ale nie tylko.W tym czasie chciałabym, także pojeździć na łyżwach,może przenocować u jakieś dobrej koleżanki.To są moje największe plany na tegoroczne ferie.
Mam nadzieję, iż nie zanudziłam opowiadaniem o feriach i, że podczas ferii, gdy nie będę miała co robić w domu przeczytam twoje nowe przygody.
Pozdrawiam...
15 2 15
Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-01-21T19:34:19+01:00
... 21.01.2010r.
Drogi Miziołku!

Chciałabym Ci opowiedzieć jak w tym roku spędzam ferie.
W te ferie postanowiłam nigdzie nie wyjeżdżać. Zostałam w domu. Mieszkam na wsi i mam bardzo dużo możliwości. Prawie codziennie spotykałam się z koleżankami i zjeżdżałyśmy na sankach, lepiłyśmy bałwany, biłyśmy się śnieżkami. Niestety moja najlepsza przyjaciółka Agata, wczoraj gdy się biłyśmy śnieżkami dostała w głowę lodem i trafiła do szpitala. Jak na razie spędza ferie w łóżku. Ale także mam wiele więcej przyjaciółek, np. Edyta, Madzia, Ewka, Marysia. To są moje najwierniejsze kumpele. Najbardziej spodobał mi się bałwan, któremu zamiast marchewki przyczepiłyśmy na nos sopel lodu. Dodałam jego fotkę na naszą-klasę.
Będę już kończyła, bo umówiłam się koleżankami na lodowisko.
Pozdrawiam :*

P.S Opowiedz mi jak Tobie mijają ferie :DCałuję Joasia
22 3 22