Odpowiedzi

2010-01-21T17:38:25+01:00
KRAJ!
Aresztowano mężczyznę podejrzanego o napad na bank
24-latek podejrzany o napad na gorzowski bank w listopadzie 2009 roku został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Postawiono mu zarzut napadu z bronią w ręku, za co grozi do 12 lat więzienia - poinformowała Justyna Migdalska z zespołu prasowego lubuskiej policji.
Gorzowska policja zatrzymała mężczyznę na początku tygodnia, ale nie ujawnia szczegółów sprawy. Wiadomo jedynie, że 24-latek był już wcześniej karany.

Jak powiedziała PAP Migdalska, sprawą zajmowała się specjalnie powołana grupa najlepszych policjantów służb kryminalnych i dochodzeniowo-śledczych Komendy Miejskiej oraz Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.Do napadu doszło 20 listopada 2009 roku. Wieczorem do oddziału ING Banku Śląskiego w Gorzowie wszedł zamaskowany mężczyzna, sterroryzował pracowników i ukradł znaczną sumę pieniędzy.

ŚWIAT!
Cud na Haiti: Po ośmiu dniach uratowano dziewczynkę


Osiem dni przeżyła pod gruzami zawalonego budynku w haitańskiej stolicy Port-au-Prince 11-letnia dziewczynka. W środę została odnaleziona przez sąsiadów i przewieziona do francuskiego szpitala - poinformowali lekarze z dwóch francuskich organizacji pozarządowych.
4 2 4
2010-01-21T17:39:06+01:00
Robert Kranjec wygrał drugi trening przed dzisiejszymi kwalifikacjami do konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. Adam Małysz spisał sie lepiej niż podczas pierwszej serii treningowej i w drugim skoku osiągnał 128.5m (8. miejsce).

W 2009 roku firma Kaspersky Lab regularnie sprawdzała zabezpieczenia sieci bezprzewodowych na terenie polskich miast. Przebadane zostały Toruń, Warszawa, Poznań, Lublin, Katowice, Kraków, Łódź, Gdańsk, Sopot oraz Gdynia (liczone razem jako Trójmiasto). Niniejszy raport ma charakter podsumowujący.


Trzęsienie ziemi na Haiti było jednym z czterech najsilniejszych w ostatnich 100 latach. Stanowiło jednak tylko część procesu globalnego wzrostu aktywności sejsmicznej na Ziemi - uważają badacze Międzynarodowego Instytutu Teorii Prognozowania Trzęsień Ziemi i Geofizyki Matematycznej (MITPTZiGM) Rosyjskiej Akademii Nauk.
4 3 4
2010-01-21T17:39:29+01:00
Wpisz w "Google" ; wiadomości . Onet...

i tam Ci wyświetli , wciśnij ze świata... potem zaś z kraju... skróć i przepisz.. ;]

powodzenia ;))
2 3 2