Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-21T18:22:27+01:00
Ludzie chetnie spedzaja czas nad mozem poniewaz klimat morski sprzyja zdrowiu,jest czyste powietrze,nie skażona czysta woda.
Oprócz tego widok ogromnych fal,wydm ,jaśniutkiego piasku od razu wprowadza w stan błogości.
W wielu miastach nad morskich jest bardzo dużo zabytków i innych ciekawych miejsc np.Molo w Sopocie jest jednym z najbardziej odwiedzanych miejsc nad morzem.W miejscowościach z dostępem do morza rozwija się agroturystyka,domki letniskowe oraz rózne sklepy z pamiątkami :)
6 4 6
2010-01-21T18:52:32+01:00
Ludzie chętnie wypoczywają nad morzem iż jest tam przede wszystkim "wygoda". Można odpocząć, uwolnić się od stresu powdychać jodu. Jod dobrze wpływa na ludzki organizm, oczyszczając go, oraz uspokaja i dobrze wpływa na funkcje życiowe. Fale morskie, od których słuchu często oderwać nie możemy również uspakajają nas i wzbudzają w nas poczucie wolności. Ciepłe słoneczko przygrzewa i dodaje nam niezwykłej energii.. Plaża na której możemy wygodnie leżeć, jest miękka i możemy wygodnie położyć się i przemyśleć życie. Uwolnić się od stresu. Wiatr morski i piękno morza dodają uroku nam samym. W dodatku nad morzem jest wiele atrakcji, zjeżdżalnie, lody plażowe , bary i restauracje w pobliżu, a w niektórych miejscowościach jest naprawdę ładnie. Prawdziwe cudo.
1 5 1