Napisz krutki tekst szeby znajdowały się te słowa strach,niepokuj,lęk,straszny, potworny,niesamowity,grożny,pszerazajęcy,niepokojęcy,mrożacy krew w żyłach,straszyć,bać się, drżeć,srrce bije jak szalone,ściska serce,prosze pomuście mama to na jutro

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-21T18:59:15+01:00
Pewnego wiosennego wieczoru udałem się na wycieczke do lasu,choć czułem niepokój,poszedłem sam,ponieważ każdy z domownikow byl zajety.Bałem sie,ze zabladze,jednak las wygladal wiosna tak niesamowicie,iz pomimo szalonego bicia serca ryszulem na przod waska sciezka.Szedlem coraz dalej i dalej,nagle cos stuknelo i z drzewa zeskoczyla wiewiorka.Mimo,ze to tylko male,niesamowite zwierzatko,caly zadrzalem. Czulem pewien niepokoj,jednak kiedy uspokoilem sie,ruszylem dalej. Robila sie pozno i powoli zapadal zmierzch,poczulem lek,a las wydal mi sie nagle grozny...Jego widok o zmroku sciskal serce i mrozil krew w zylach... Na szczescie szybko znalazlem droge powrotka i wrocilem bezpiecznie do domu.
2010-01-21T22:18:20+01:00
Kiedyś oglądałam film który wzbudził we mnie niesamowity strach. gdy poszłam spać czułam straszny lęk. mój brat wiedział o tym i w nocy upozorował przerażający plan. ubrał się w ciemne ubrania założył peruke i wskoczył do pokoju.. człam że moje serce bije jak szalone, drżałam ze strachu. on bezczelnie zaczął się śmiać. był to potworny, mrożący krew w żyłach dowcip. do dziś go pamiętam.