Odpowiedzi

2010-01-21T20:09:16+01:00
Drogi Jasiu.!
Na wstępie mojego listu chciałam Cię serdecznie pozdrowić oraz podziękowac za zdjęcia. Co u Ciebie słychac.? U mnie wszystko w porządku. Juz niedługo ferie zimowe <nareszcie> ;) Masz jakies plany.? Bo ja z rodziną wyjeżdżam w góry, do Zakopengo. Będziemy tam jeździć na nartach, na wyciągu itp. ;) jeśli tylko byś chciałm możemy Cię zabrać ze sobą. fajnie by było razem spędzić feri. No ale to tylko jeden tydzień. Bo drugi to spędzam w domu. Jakbyś się nie zdecydował z nami wyjeżdżać to mozesz wpaść do mnie na feire do domu. ;) też powinno byc fajnie. będziemy odpoczywac od szkolnych obowiązków itp. ;) Jak ta w szkole.? Jak twoje oceny na semestr.? Jak narazie ja to nie narzekam oceny są jakie są ... nie najgorsze, ale tez i nie najlepsze...miejmy nadzieje ze na koniec będa bardziej zadowalające. Ale nic ja tu gadu gadu a obowiązki czekają.
Na tym kończę serdzecznie Cie pozdrawiam, rozmyśl moje propozycje. ;)
Buziaki. Anka. ;)
15 3 15
  • Użytkownik Zadane
2010-01-21T20:11:35+01:00
Droga Aniu

Już na wstępie tego listu, chciałabym Cię serdecznie przeprosić. Wiem, dość długo nie pisałam. Szkoła nie daje mi spokoju. Ciągłe kartkówki, sprawdziany powodują, że nie mam czasu na własne zainteresowania. Na szczęście jeszcze tylko dwa tygodnie do ferii.

Masz jakieś plany na te wolne 14 dni? Znając Ciebie, pewnie masz masę pomysłów. Ja tego szczęścia niestety nie mam, chociaż tym razem nie narzekam. Pierwszy tydzień ferii spędze u siostry, z którą nigdy nie jest nudno. Planujemy wspólne wyjazdy na pizze, łyżwy, zakupy. W wolnym czasie urządzimy sesję fotograficzną. Obie chętnie się przebieramy, malujemy i pozujemy. Zapowiada się wspaniała zabawa. Kolejny, drugi tydzień prawdopodobnie spędze w domu. Niestety. Oczywiście w mojej miejscowości mam wielu przyjaciół, z którymi chętnie się spotkam. Razem zawsze coś wymyślimy. Jak widzisz, moje ferie nie będą aż tak bardzo nudne. Mam nadzieję, że wykorzystam ten wolny czas w miarę przyzwoicie. Jestem jeszcze ciekawa Twoich planów?

Na końcu, chciałabym Cię serdecznie pozdrowić. Uściskaj i ucałuj rodzinę. Odpisz mi szybko, gdyż bardzo się niecierpliwie.

Pozdrawiam, Ula.

11 2 11