Odpowiedzi

2010-01-21T20:24:28+01:00
Mam wielu przyjaciół. Oni są wyjątkowi.
To na nich zawsze mogę polegać, zwierzac sie, to oni zawsze pomoga mi w rozwiązaniu problemów.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-21T20:41:52+01:00
Z moja paczką przyjaciół znamy się już od 3 lat. Tworzymy zgraną, cztero osobową grupę. Wiele nas łączy, ale także dzieli.
Choć jesteśmy w tym samym wieku mamy różne zaimteresowania. Dla X jest to sport, Y moda Z lubi ziwrzęta, natomiast mnie interesuje muzyka. Mamy także różne spojrzenia na świat. Często zdaza się, że na tą samą sytuację patrzymy z różnej perspektywy. To naprawde ciekawe, gdy możemy dyskutować. Dzięki temu wiele sie także uczymy. Jednak napewno łączy nas poczuce humoru. Zawsze śmiejemy się w tym samym momecie i z tych samych żartów. Lubimy także podobne filmy i książki. Jesto to bardzo przydatne przy prezentach np. na urodziny.
Nie tylko niektóre upodobania nas różnią, ale także wygląd. X jest niskim, piegowatym chłopcem, natomiast Y wysoki i wysportowany. Z o pulchnej budowie i czarnych włosach mocno ze mną kontrastuje - szczupłą blondynką. Ubiór rownież nas wyróżnia. Każdy ma inny odmienny styl.
To wspaniałe, gdy mimo tylu różnicą wciąż jesteśmy dla siebie podporą. Mimo sprzeczek, poszlibysmy za sobą w ogien. Przyjaciel który toleruje twoją odmienność to prawdziwy skab!