Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-01-21T21:13:27+01:00
Drogi Kubo.

Dowiedziałam się o Twoim problemie. Wiem, że wolisz spędzać popołudnie przed komputerem lub telewizorem. Są lepsze rozwiązania. Idź pobiegaj z psem, lub z kolegami. Pograj z rodzeństwem lub rodzicami w ciekawe gry na wiele osób. Wyjdź na spacer. To dobrze Ci zrobi, a długie siedzenie przed komputerem psuje twoją wydajność i wzrok! Pomyśl nad tym.!
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-01-21T21:21:05+01:00
Hej Kuba

Pewnie zastanawiasz się, czemu tak niespodziewanie piszę. Nie chciałabym Cię w jakiś sposób pouczać. Mam dla Ciebie kilka dobrych rad.

Wiadomo mi z pewnych źródeł, iż większość czasu spędzasz przed dwoma zjadaczami wolnego czasu. Mowa o telewizorze i komputerze. Naprawdę nie masz ciekawszych zajęć? Ja, mając wolną chwilkę staram się zażywać relaksu. Chodzę więc na spacery, boisko, spotykam się z przyjaciółmi. Siedząć przed komputerem nie wiele zyskasz. Pogorszysz sobie wzrok, tracisz mase czasu. Jeśli nie lubisz natury, możesz spędzić kilka chwil z rodziną. Zabawy, gry, rozmowy mogą Was efektownie zbliżyć do siebie. Wystarczy chcieć.

Jak widzisz, wolny czas wcale nie musi wiązać się z godzinnym przesiadywaniem przed komputerem czy telewizorem. Jest wiele ciekawszych zajęć, które mogą Ci przynieść dużo korzyści i przyjemności.

Kamila
2 4 2
2010-01-21T21:21:12+01:00
Warszawa 21.01.2010

Drogi Jakubie!
Słyszałem,że spędzasz bardzo dużo czasu przed komputerem.Chciałbym Ci powiedzieć ,że takie wypełnianie wolnego czasu jest nie zdrowe dla Twoich oczu.
Zamiast siedzenia przed monitorem mógłbyś wyjść na dwór pograć w piłkę ,albo pospacerować z kolegami,pojeździć na rowerze.Uważam ,iż takie rozwiązania bardzo Ci pomogą. Kiedy tylko przyjadę do Ciebie pogramy w piłkę i zobaczysz ,że jest to bardzo ciekawe zajęcie przyjemniejsze niż granie na komputerze lub oglądanie telewizji.
Oczywiście nie mogę zapomnieć o zimie. W tedy dobrze jest poczytać książki albo wyjść porzucać śnieżkami ,ale ostrożnie! Bo bezpieczeństwo jest najważniejsze. Tak więc pozdrawiam Ciebie i całą Twoją rodzinę
Pozdrawiam
(Wpisz imię i nazwisko)