Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-21T21:35:39+01:00
Rejent Milczek to jeden z głównych bohaterów książki pt. ,,Zemsta".Milczek posiada wysokie stanowisko w sądzie co zapewnia mu dobrobyt.Jest wdowcem i ojcem Wacława.Rejent mieszka w jednej z części starego zamku ,dzieli go ze swoim odwiecznym wrogiem Cześnikiem.Prawdopodobnie Milczek jest już w podeszłym wieku.
Jest szczupłym,drobnym mężczyzną.Nie szuka problemów ani zwad.Ubrany jest w żupan i wysokie boty.Rejent ma cichy ton głosu.Jest sprytny i bardzo inteligentny ,przebiegle fałszuje dokumenty sądowe i wymusza nieprawdziwe zeznania od swoich pracowników.Każdego traktuje przedmiotowo ,nawet własnego syna.Jest bezwzględny,podporządkowuje sobie każdą osobę,którą zechce.
Jego ulubionym tekstem jest powiedzenie "Niech się dzieje wola nieba ,z nią się zawsze zgadzać trzeba".Tak naprawdę Milczek nie należał do świętych ,wręcz przeciwnie.Na każdym kroku spiskował i knuł plany przeciwko Raptusiewiczowi.
Twierdzi ,że jedyne co dzieli go z Cześnikiem Raptusiewiczem jest miejsce zamieszkania.
Moim zdaniem Rejent Milczek jest mądrym mężczyzną.Staje się zły i krnąbrny tylko wtedy kiedy chce "dopiec" Cześnikowi.Tak naprawdę jest dobrym człowiekiem.


Mam nadzieje ,że pomogłem powyższa praca jest w całości mojego autorstwa :) Pozdrawiam.