Odpowiedzi

2010-01-22T11:46:04+01:00
Nero 9.4.26.0, to najnowszy program z rodziny Nero.Głównym składnikiem pakietu jest obsługa funkcji zgrywania, tworzenia automatycznej kopii zapasowej oraz nagrywania na dyski CD, DVD, Blu-ray i HD DVD. Nero pozwala kopiować, nagrywać, udostępniać, przesyłać i tworzyć składanki muzyczne. Z pomocą Nero prześlesz zdjęcia i filmy wideo do My Nero i innych serwisów społecznościowych, takich jak YouTube, My Space inne.
Nero 9 gwarantuje bezpośredni dostęp do wszystkich funkcji w momencie uruchamiania projektu.
Nero 9 - Wymagania systemowe Systemy operacyjne, na jakich działa Nero 9 to Windows Vista z dodatkiem SP1 lub SP2, Windows XP z SP2 lub SP3, Windows XP Media Center Edition 2005 SP2.
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-22T13:54:28+01:00
Nero 9 to zestaw 18 aplikacji służących do nagrywania płyt CD, DVD i Blu-Ray w rozmaitych formatach oraz pracy z różnymi typami multimediów. Pakiet umożliwia kopiowanie i nagrywanie płyt, tworzenie, odtwarzanie oraz obróbkę dźwięku i obrazu. Dzięki tym cechom produkt stać się może centrum zarządzania multimediami na komputerze.Istnieje ponadto możliwość zoptymalizowania czasu zwiększania i zmniejszania szybkości obrotowej, co może pozwolić odczytać uszkodzone pliki lub zapewnić szybsze odtwarzanie zawartości dysków. Nero Live to aplikacja umożliwiająca oglądanie i nagrywanie telewizji oraz porządkowanie nagrań na ekranie telewizora. Z kolei Nero DiscCopy Gadget umożliwia szybkie i łatwe kopiowanie płyt. Gadżet ten znajduje się na pasku bocznym systemu Windows Vista. Dodatkowo do produktu dołączono Nero BackItUp - czyli aplikację służącą do tworzenia kopii zapasowych plików i zapisywania ich na płytach, tak by jakiekolwiek kłopoty z komputerem nie doprowadziły do utraty istotnych danych.