Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-22T16:06:14+01:00
Szanowny Panie Dyrektorze, Drodzy nauczyciele i Wychowawcy, Koledzy i Koleżanki!
Zebraliśmy się tu z okazji uroczystego pożegnania klas trzecich.
Są to smutne dla nas wszystkich chwile. Rozstajemy się po trzech spędzonych wspólnie latach. Latach bogatych w radości i smutki. To z Wami, drodzy Absolwenci, dzieliliśmy się zmartwieniami i to w was zawsze znaleźliśmy pomoc i wsparcie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nigdy już nie będzie tak samo i bardzo z tego powodu ubolewamy. Nawet, gdy nie będziecie tu obecni, wszystkie ślady, które po sobie zostawiliście, będą nam o Was przypominały. Mamy nadzieję, że Wy również o nas nie zapomnicie i będziecie częstymi gośćmi w murach "Waszego" gimnazjum.
Dziękujemy Wam za wszystkie wspólne chwile dobre i te gorsze, za zapał z jakim reprezentowaliście całą naszą społeczność na wszelkiego rodzaju olimpiadach i konkursach. Życzymy Wam sukcesów w nowych szkołach i obiecujemy Was godnie zastąpić.
1 3 1
2010-01-22T16:09:01+01:00
Szanowana pani dyrektor!
Drogie grono pedagogiczne!
Koleżanki i koledzy!

Pragnę Was wszystkich powitać na tegorocznym balu gimnazjalnym. Jest mi niezmiernie miło, że przypadł mi w udziale zaszczyt zabrania głosu w tak szczególnej chwili. Spotkaliśmy się tutaj, aby choć na chwile zapomnieć o nauce i znakomicie się bawić. Już niebawem opuścicie mury tego gimnazjum, Jest nam smutno że tan czas tak szybko minął. W imnieniu klas II żczę wam drodzy koledzy wesołej zabawy.
dziekują za uwagę