Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-22T17:48:57+01:00
Akcja rozgrywa się w całości w Krakowie, a punktem wyjścia jest... niespodziewana ciąża, która odwraca do góry nogami życie ambitnej dwudziestokilkulatki oraz małżeństwa zdolnego architekta i wielbicielki ekskluzywnych samochodów.
Główna bohaterka Majka to studentka fotografii na krakowskiej ASP. Mieszka z babką, matką i wujem w kamienicy z widokiem na Wawel i bulwary wiślane. Nie rozstaje się z aparatem, a na dalsze wyprawy jeździ czerwonym garbusem. – To nowoczesna dziewczyna, której marzeniem jest fotografia i sztuka.
Główny amant produkcji to Michał – ambitny architekt, syn potentata na rynku developerskim i mąż pięknej, acz wyrachowanej Aleksandry. Wszystko wskazuje na to, że panie stoczą o niego bitwę.

Obsada »

Joanna Osyda - Majka Olkowicz
Tomasz Ciachorowski - Michał Duszyński
Marieta Żukowska - Aleksandra Duszyńska
Tadeusz Huk - Kazimierz, Ojciec Michała
Katarzyna Gniewkowska - Lucyna, matka Michała
1 5 1
2010-01-22T18:09:01+01:00
Film pod tytułem "Wrogowie Publiczni" to genialna opowieść o człowieku dzięki któremu jedna z najsłynniejszych organizacji mowa tu o FBI doszła do swojej pozycji.
Lata 30 XX wieku, jest to zloty okres dla największych gangsterów w dziejach świata Baby'ego Face'a Nelsona, Pretty Boya Floyda i John'a Dillinger'a - wroga publicznego nr. 1.

Johnny Depp - John Dillinger
Christian Bale - Melvin Purvis
Marion Cotillard - Billie Frechette
Channing Tatum - Pretty Boy Floyd
Stephen Graham - Baby Face Nelson