Odpowiedzi

2010-01-22T21:06:55+01:00
Akapit Zima to jedna z moich ulubionych pór roku,ponieważ tylko wtedy spadają z nieba białe śnieżynki przypominające małe piórka. Gdy jest zima cały świat pokrywa biała kołderka,mróz maluje przepięknie drzewa i domy.
Nie słychać wtedy śpiewu ptaków tak jak w innych porach roku lecz ma się wrażenie ,że cała kraina śpi..W całym świecie dzieci szczególnie cieszą się z śniegu ,lepią bałwany ,robią bitwy na śnieżki, jeżdżą na łyżwach i biorą udział w kulikach. Każde dziecko czeka tylko na to aby pójść na dwór i raz w roku zabawić się. Niestety ten okres podoba się tylko dzieciom,ponieważ dorośli muszą walczyć ,aby drogi były przejezdne i aby można było dojechać w każdego miejsca.
Każda z pór roku ma jakiś swój urok w którego w następnej nie ma.
Akapit Wiosną wszytko budzi się z zimowego snu cała niebieska planeta ożywia. Latem wszystko jest w rozkwicie dzieci cieszą się z wakacji, jest ciepło. Natomiast jesienią cały świat przygotowuje się ,aby przywitać zimę. Liście z drzew spadają i natura czeka na kolejną porę roku. Dlatego uważam że zima wcale nie jest zła lecz wspaniałym i nowym odkryciem dla ludzi.

2 2 2
2010-01-22T22:17:54+01:00
Zima to najpiękniejsza pora roku. W zimę można lepić bałwana,jeździć na sankach i łyżwach.A najfajniejsze,jest to że chłopaki nacierają dziewczyny. Zima jest bardzo fajna,ponieważ pada śnieg taki puszysty,ale czasem jest za zimno.
:)
2 3 2