Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-01-22T20:38:06+01:00
Drogi Ordynatorze Szpitala!

Piszę ten list, gdyż chcę prosić, by nie dokonywał Pan aborcji. Jest to zabieg, który odbiera szansę wyzdrowienia i przeżycia. Gdy tego dokonamy, pacjent nie ma już jakichkolwiek szans na przeżycie, a przecież wierzymy w Boga i wiemy, że cuda są możliwe. Tak więc pragnę napisać, że pomimo stanu, w jakim jest pacjent na chwilę obecną, nie znaczy to, że nie wyzdrowieje. Nie odbierajmy ludziom życia, eutanazja to morderstwo! Zapewniam, że wielu ludzi, na których dokonało się tego zabiegu, miało w przeznaczeniu, w karcie swego życia, jeszcze wiele lat. A więc nie pozbawiajmy ludzi tej szansy.
Mam nadzieję, że mój list sprawi, że Pan zmieni pogląd na eutanazję i zaprzestanie tego zabiegu w tym szpitalu, a może i również wpłynie na innych lekarzy.
Z poważaniem, (imię i nazwisko)
9 3 9
2010-01-22T20:38:44+01:00
(miejscowość, data...)

Witam!
Chciałabym napisać do państwa, ponieważ poruszyła mnie pewna sprawa. Nie rozumiem jak w tak dobrym szpitalu dokonuje się tak strasznych rzeczy! Przez takie czyny odbieracie komuś życie. Czy zastawialiście się, co czuję to dziecko? To żywa istota! Według mnie aborcji nie powinno się dokonywać nigdzie. Kobiety podlegające się temu zabiegowi, nigdy nie powinny zostać matkami. Mam nadzieję, że chodź trochę państwa poruszyłam i że przestaniecie to robić.

(podpis.)
4 2 4
2010-01-22T20:45:03+01:00
....................... (miast, data, np.: "Poznań, 20 stycznia 2010)
Szanowny Panie ................ (nazwisko, ale może być też: "Szanowna dyrekcjo", "Szanowny Panie Dyrektorze" itp.)
Piszę do Waszego szpitala w sprawie dokonywanych tu aborcji. Przecież to straszne! Jak można zabić nienarodzonego człowieka? Rozumiem, jeśli płód jest wynikiem gwałtu lub zagraża życiu matki, ale ciąża jest odpowiedzialnością i jeśli kobieta w nią zajdzie, to znaczy chyba, że była na to gotowa! Jak już powinna użyć antykoncepcji, ale to z kolei jest działanie wbrew życiu! Proszę, abyście zaprzestali wykonywania tych operacji. Aborcja to morderstwo! Człowiek, który dokonuje aborcji jest... morderstwo, sprzeciwia się piątemu przykazaniu! żaden chrześcijanin nie ma prawa zabić niewinnego stworzenia! Już lepiej, by matka zrzekła się praw rodzicielskich.
Jeszcze raz apeluję, byście przestali dokonywać aborcji w Waszym szpitalu.
Pozdrawiam,
...................................(podpis)
1 2 1