Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-22T21:37:46+01:00
w mojej dzisiejszej pracy chciała bym uzasadnić ze współczesny rozwój cywilizacji ma dodatnie jak i ujemne strony.
współczesna cywilizacja wykształciła sobie telefony kom. komputery konsole do gier telewizory z płaskim ekranem i wiele innych.
dodatnia strona tego rozwoju jest wzajemna komunikacja, poprzez rożne komunikatory internetowe które upraszczają komunikacje np polakowi z osoba będąca za granica.
kolejna dodatnia strona jest praca. prace można wszędzie znaleźć ale teraz we wszystkich firmach chcą osoby znające się na komputerze, bo np dla tej firmy jest nie wazna ksiegowa co potrafi rozliczac co kolwiek recznie ale wazniejsza dla nich bedzie ta co umie rozbic wszystko na komputerze.
natomiast ujemna strona jest to ze w internecie na rożnych portalach możemy znaleźć takich ludzi którzy mogą podawać sie za inna osobę i wysyłać zdjęcia swoich młodszych synów znajomych a potem zaproponować spotkanie i możne okazać się ze jest zupełnie kimś innym lub pedofilem.
kolejnym ujemnym argumentem jest fakt ze ta nowa cywilizacja sprawdza coraz więcej chorób zakaźnych i niebezpiecznych dla życia.
myślę ze moje uzasadnienie jest przekonujące, choć jest także wiele innych argumentów które można by było tutaj podać, ale ja podałam tylko kilka najważniejszych ;-)