Odpowiedzi

2010-01-22T21:28:31+01:00
Jest to bardzo grzeszny człowiek.Skoro sam pije to nie powinien nakłaniać do tego innych ponieważ on ma dodatkowe grzechy.Jak ktoś jest mory to odmówi a jak ktoś jest taki sam jak on to poprostuy ziomek znalazł sobie kumpla
2010-01-22T21:28:39+01:00
Alkoholiku,
Mam nadzieję, że w trakcie czytania tego listu zrozumiesz, że picie alkoholu jest złe.
Po pierwsze alkohol niszczy nasze zdrowie. Źle wpływa na nasze samopoczucie.
Gdy wypijesz zbyt dużo takiego napoju inaczej funkcjonujesz. Nie wiesz co robisz i działasz spontanicznie mogąc wyrządzić kolegom krzywdę.
Są przypadki, że alkoholicy namawiają innych do picia. Jest to złe i nie godne podziwu zachowanie. Często jednak takie osoby ulegają alkoholikom i schodzą na złą droge.
Mam nadzieje, że zmienisz swoje zachowanie i upodobania (przerzuć się na soczek:). Pozdrawiam serdzecznie i życzę powodzenia w przyszłości.
podpis
3 3 3
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-22T22:12:55+01:00
Drogi Janie
Na początku mojego listu chciałabym Cię bardzo serdecznie pozdrowic. Pewnie zastanawiasz się dla czego do Ciebie pisze to już Ci mówię. Piszę do Ciebie po to by namówic Cię do apstynęcji. Czytając to pewnie mnie wyśmiałeś ale proszę Cię nie pij i nie namawij do tego grzechu innych. Jesteś jeszcze w miarę przyzwoitym człowiekiem ale jeśli będziesz śięgał częściej po alkohol to stracisz rodzinę,przyjaciół wszystko co kochasz. A jeśli będziesz szukał jeszcze kąpana do kieliszka to na pewno nie zerwiesz z nałogiem tylko go pogłembisz.

MAM NADZIEJĘ,ŻE WEŹMIESZ SOBIE DO SERCA MOJE SŁOWA
Podpisano: XYZ