Odpowiedzi

2010-01-23T10:58:30+01:00
Dzieci chodząc do muzeum sztuki poznają piękne rzeźby i obrazy-mogą odkryć swój talent malarski- oraz nabywają pewnej ogłady kulturalnej( są mniej ordynarne i bardziej ukulturalnione :)

2. Mój stary jest wysoki
oraz niebieskooki.
jest leniwy
nie ma w sobie życia ani krzyny.
lubi siedzieć przy komputerze
ja mu na słowo nie wierzę.
lubi strzelać dowcipami
za które mnie matka gani.
chodzi w czarnych skarpetkach
a i iksy ma wyrysowane na metkach.
nie lubi chodzić do fryzjera,
i jak go tam prowadzę to focha strzela.
bardzo lubi kino
a do tego wino.
zmywać to nie pozmywa
zawsze tylko wszystkim głową kiwa.
a jak jest ciemno już na dworze
wtedy krzyczy gorzej mi gorzej!!!!pozdro :) mam nadzieję że Ci się podoba wierszyk xD
2 5 2
2010-01-23T11:28:06+01:00
Zad.1
Dzieci powinny chodzić do muzeum sztuki, ponieważ na takich wycieczkach można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy na tematy jak wyglądała kiedyś Polska i inne państwa oraz jak sobie ludzie ułatwiali życie.
zad.2
Mój tata jak przychodzi z pracy robi sobie obiad i idzie z nim przed telewizor. Po zjedzonym obiedzie talerz odstawia na ziemie i z zaciekawieniem ogląda wiadomości. Gdy już obejrzy wiadomości na 3 kanałach zasypia. Taka drzemka trwa 15 minut, bo po 15 minutach się budzi i idzie do toalety. Jak wyjdzie z toalety to znowu idzie przed telewizor i znowu zasypia. Później przychodzi mama i znowu budzi tatę. Przez kolejna godzinę rodzice rozmawiają co ich dzisiaj w pracy spotkało. Około godziny 18 tata włącza komputer i czyta na internecie informacje o sporcie. Następnie idzie obejrzeć jakiś film w telewizji. gdy film się skończy idzie się myc i spać
Pozdrawiam mam nadzieję, że pomogłem :-)
2010-01-23T11:48:06+01:00
1. dzieci powinny chodzić do muzeum sztuki ponieważ sztuka kształci i może zachęcić dzieci do zainteresowań na temat sztuki.
2.Mój stary to ziom z czapką na głowie i myśli że z niego jest fajny koleś. Lecz kiedy usiądzie przed telewizorem szybko zakrywa się wielkim worem.A gdy na stole znajdzie się żarcie szybko kiełbasę w tym żarciu znajdzie.Gdy dziecko przyjdzie po kasy trochę krzyczy po cichu co to za prosię.Jak śnieg jest na dworze i mrozi mocno jemu jak zwykle jest gorąco.Ma on też kota którego kocha i co dzień przy nim nocą szlocha.Robi czasami z siebie goryla i zjada codziennie bananów tira.Ma on też pracę fajoską bardzo pracuje w cyrku i clowna świruje.Robi na drutach z wełny czerwonej wełniane gacie swojemu tacie.Gdy obiad gotuje pawiana świruje i często o pracy wygaduje.