Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-01-23T12:07:05+01:00
Uważam, że oczywiście warto się zakochać. Swoją tezę postaram się poprzeć odpowiednimi argumentami.

Pierwszy argument to miłość. Jak wiemy, jest ona najwspanialszym uczuciem, którego mamy okazję doświadczyć będąc zakochanym. Darząc kogoś wyjątkową sympatią czujemy się wniebowzięci, szczęśliwi. Miłość sprawia, że ludzie zapominają o kłopotach, liczy się dla nich tylko radość i szczęście.

Kolejnym argumentem jest wsparcie. Będąc zakochanym posiadamy osobę, na którą możemy liczyć, której jesteśmy w stanie wyznać wszystko. Wtedy żaden problem nie wydaję się być straszny, nie do pokonania. Mając u boku osobę, która darzy Cię prawdziwym uczuciem wszystko staje się łatwiejsze i prostsze.


Myślę, że przytoczone argumenty pozwolą zgodzić się z twierdzniem, że warto się zakochać. Jak widzimy taki `stan miłości` przynosi wiele przyjemności i węwnętrznej euforii.
8 3 8
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-23T12:08:58+01:00
Czy warto się zakochać ? Niektórzy twierdzą , że tak , a inni z kolei twierdzą , że nie . Dlaczego zdania są tak różne ? Jest wiele odpowiedzi , na to pytanie . Ludzie się zakochują , nie jeden raz w życiu . Czasami szczęśliwie , a czasami tygodniami , bądź miesiącami boleśnie wspominają ukochaną sobą . Jednak większość osób twierdzi , że warto się zakochać . Przy osobie , którą darzymy jakimś uczuciem możemy czuć się bezpiecznie , szczęśliwi . Chociaż nie zawsze się układa , warto czekać na tą osobę ,która zajmie nasze serce do końca życia . Partner może nam dać , to czego inna osoba dać nie może . Miłość . Te uczucia wyróżnia się spośród innych , to nie jest taka miłość jak do mamy , czy taty . To jest uczucie , które nigdy nie wygaśnie . W życiu każdego z nas , była osoba , którą obdarowaliśmy mocnym uczuciem , a jednak coś pękło . Nigdy nie przewidzimy tego , co się stanie nie ważne czy coś złego , czy dobrego . Jednak zawsze trzeba pamiętać o tym , że życie jest jedno i warto je spędzić z ukochaną osobą . To ona może nadać życiu naszemu wiele barw , radości , uśmiechu i wiele innych rzeczy . Jeśli ktoś zrani nasze serce , nie warto się załamywać , warto się zakochać od nowa . Nie musi to być od razu , można czekać dłuższy czas , ale pojawi się osoba , która będzie przy nas , do końca naszych dni . " Zakochanie to coś pięknego , co stworzyło dla nas życie , to coś nieokreślonego i bardzo wartościowego " .

Moim zdaniem warto w życiu się zakochać , bo z osobą nam bliską możemy spędzić wiele chwil , które na zawsze pozostaną w naszej pamięci .
6 4 6