Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-23T12:03:00+01:00
data

Przybysze z innej planety !

Witajcie! Nazywam się X, zamieszkuję ziemię od X lat. chciałabym opisać wam, naszą planetę i życie na niej.
Ziemia składa się z kilku kontyntów, nasza planeta podzielona jest na kraje. Każdy z nich zamieszkują inni mieszkańcy, jest inna kultura i mówimy innym językiem. U nas na świecie możecie spotkac ludzi o kolorze skóry, czarnej ( pochodzący z Afryki), żółci ( pochodzący z Azji) i białej ( pochodzący z Europy, Ameryk i Australi). Nasza planeta ma duży zasób wód, rzeki, jeziora i oceany. Ja mieszkam w Europie, a jeszcze dokładniej w Polsce. Polska nalezy do biednych krajów, ale ludzie są sympatyczni. Uczę się w szkole X. Często w gazecie czytam o waszym istnieniu, jedni wierzą, inni nie. Słyszałam kiedyś legendę, którą opowiadała mi ciocia pochodząca ze wsi, że jak była mała to na ich polu wylądował statek ufo. Nic nie udowodniono, ale ja i tak jej wierzę. Codziennie chodzę do szkoły, gdzie uczę się wielu rzeczy. Lubię spotykjać się ze swoimi znajomymi, oglądać filmy, pływać, jeździć na rolkach. W moim państwie występują cztery pory roku, wiosna, lato, jesień, zimna. Obecnia trwa u nas zima, więc wszystko pokrytę jest wartswą białego, zimnego śniegu. W tym okresie, często jeżdżę na nartach i sankach. Lepię także bałwana ze znajomymi. W okresie letnim jest u nas ciepło. Słońce świeci, więc kąpe się w jeziorze i opalam. Uwielbiam też leżeć na łące i patrzeć w niebo. Nie lubię jesieni, w tym czasie są obfite opady deszczu, więc na ulicach jest błoto, jest się mokrym i robi się już zimno. W domu często czytam książki, uwielbiam Harrego Pottera - to książka o czarodzieju. Będę powoli kończyć. Miło było, że mogłam choć trochę opisać wam mój świat, Warto się zagłębić w szczegóły. Odwiedzcie nas kiedyś.

X

13 5 13
2010-01-23T12:12:34+01:00
(Miejsowość dzień napisanie tego listu).

Witajcie drodzy obcy z kosmosu !.

Pisze bo chciałbym się dowidzieć czegoś o was tyle już słyszeliśmy na ziemi ale nie wiem czy to prawda .
Ciekaw jestem waszej kultury obyczjów czy potaficie sie posługiwac naszym językim , alebo może obserwujecia nas z kosmous . Szkoda nasi badacze już od tylu lat szkują innego życia na ziemi i nie potrafię go znaleźć lecz ja w was wierzy lecz wy gdzieś się ukrywacie kiedyś gdy do nas pleciće sofim kosmicznym pojazdem to będzie dla naszej ludzkości wielki przeżycie będzie to uwicznione na zawsze !. Mieszkańcy naszej planty będą to przkazywać z pklena na pokolenie .
Dziękuje wam za odczytanie mojego listu mam nadzieje że odpiszecie i przyleciće do nas .

P.S Pozdrowienie z ziemi .
(imie i nazwisko)
6 2 6
2010-01-23T14:18:01+01:00
Siemka, Kosmici

Jak się żyje wewszechświecie. U nas ostatnio była wojna i trzęsienie ziemi, ale spoko na świecie mamy jeszcze 5 mld ludzi. Zastanawia mnie to czy jesteście zieloni, a może żółci jak wietnamczycy lub czerwoni jak indianie. Nie zabijajcie się bo chce was poznać.

ps.
Miło się rozmawiało.

Pozdrawiam X
6 2 6