Przemówienie na temat uznania mniejszości seksualnych do młodzieży.
1. Jak są oni postrzegani?
2. Czy społeczeństwo akceptuje takie związki (gej, lesbijka)?
3. Czego oni oczekują?
4. Jak społeczeństwo może ich wspierać?
itp

Z góry dziękuję!

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Ilys
  • Rozwiązujący
2010-01-23T17:33:09+01:00
Witam serdecznie wszystkich obecnych. Dziękuję za to, że jesteście. Poruszę dziś bardzo poważny probelm, o którym w dzisiejszych czasach często się mówi. Mam na mysli temat uznania mniejszości seksualnej. Jak postrzegają ją obywatele? Ci starsi i ci młodsi.
Pod tym względem społeczeństwo dzieli się na kilka grup. Niektórzy są przeciwni, inni przychylni. Bardzo dużo jest osób, którym nie pzeszkadza to do momentu, gdy stają się świadkami odrębności seksualnej.
Sytuacja ta narodziła się w Sodomie i Gomorze. Tam po raz pierwszy zaczęto obserwować spoufalania się osób jednakowej płci. Pytanie co nalezy z tym zrobić ? Poprzeć ? Sprzeciwić się ? Czy może pozostać neutralnym? Wielu przeciwników powołuje się na Biblię. Bóg chciał, aby mężczyzna wiązał się z kobietą. Wziął ich na pierwowzór małżeństwa. Przeciwnicy gejów i lesbijek uważają, że te zachowania są skutkiem działania szatana. Ta opinia zależy od naszego położenia i przynależności religijnej. Niekiedy powodem tworzenia się par jednakowych płci jest odrzucenie pzez przeciwny rodzaj. Inni uważają, że kobieta nie da tego co mężczyzna i odwrotnie. Nstępnym powodem może być zawód na innym gatunku. Ostatecznie tacy ludzie sa razem, ponieważ czują pociąg do własnej płci.
Osobiście uważam, że o gustach się nie dyskutuje. Uważam, że takie zachowania są dopuszczalne, ale gejom i lesbijką nie powinno się dawać sakramentu małżeństwa ani opieki nad dziećmi. Dziękuję za uwagę.
1 1 1