Odpowiedzi

2010-01-23T16:38:10+01:00
Heej. Oto moja propozycja:

Lipa, 23 stycznia 2010 rok


Drogi Jarku!Od Twojej mamy dowiedziałem się o tym, że jesteś w szpitalu. Mam nadzieję, że to nic poważnego i szybko wrócisz do zdrowia.
Nie było Cię długo w szkole, a dużo się wydarzyło. Ubieraliśmy choinkę, która wygląda prześlinie. Każdy z uczniów powiesił na niej bombkę z papieru, na której napisał świąteczne życzenia. Na choince nie brakuje również kolorowych łańcuchów i lampek. W szkole jest bardzo nastrojowo. W każdej klasie jest mnóstwo świątecznych ozdób.
Zakończył się również pierwszy semestr. Jestem bardzo zadowolony z moich ocen na I semestr. Jak wrócisz do szkoły to dowiesz się jakie są Twoje. Pani dyrektor postanowiła urządzić małą dyskotekę z okazji zakończenia półrocza. Myślę, że do tego czasu będziesz już w domu.
Z niecierpliwością czekam na Twoją odpowiedź, życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia. Pozdrawiam serdecznie.

[Podpis]
5 4 5
2010-01-23T16:38:57+01:00
28.01.2010rok
Katowice

Drogi Kamilu!
Na początku moego listu pragnę bardzo serdecznie Cię pozdrowić.
Dowiedziałam się żę jesteś w szpitalu więc piszę.Wiesz szkoda że Cię nie było w szkole na klasowej wigilii było bardzo fajnie,a i mamy dla Ciebie świąteczną niespodziankę.W klasie mamy bardzo kolorową choinkę wszcy ją ozdabialiśmy, Ty napewno też masz chociaż jakąś małą choineczkę w szpitalu prawda?Dobra skączmy już o tych świętach bo Ci się zrobi jeszcze przykro.Zaniedługo mamy koniec I półrocza.Oceny w naszej klasie są jak zwykle bardzo fajne w tym roku chyba najlepiej wypadliśmy z w szystkich klas.Fajnie by było jakbyś na ferie wrócił już do domu wiesz odwiedzilibyśmy Cię.Napewno gdybyś był w szpitalu, który jest bliże też byśmy Cię odwiedzili tylko że niemamy jak bo leżysz za daleko.To nic ja już będę kończyć. Na końcu tego listu Także Cię pozdrawiam i przesyłam buziaczki zdrowia.

Wracaj do zdrowia
Kamila!
5 5 5