Bardzo, ale to bardzo proszę o przetłumaczenie na j.polski, rzecz jasna: Meine beste Freundin heiBt Marta.Sie hat blaue Augen and blonde Haare.Sie ist viele inteligent,nett und sympatisch.Wir mogen uns sehr.Wir vertrauen uns and das ist in der Freundschaft wichtige.Wir sind unzertrennlich und haben keine Geheimnisse.Inzwischen gibt es keine Peinlichkeiten und keinen Streit.Ich denke,dass Marta die beste Freundin auf der Welt ist.

2

Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-01-23T16:38:42+01:00
Moja najlepsza przyjaciółka nazywa się Marta. Ona ma niebieskie oczy i blond włosy. Ona jest bardzo inteligentna, miła i sympatyczna. My ???? i bardzo. My ufamy sobie, a to w przyjaźni jest ważne. Jesteśmy nierozłączne i nie mamy przed sobą żadnych tajemnic. Nie bijemy się i nie kłócimy. Sądzę, że Marta jest mojąnajlepszą przyjaciółką.
Chyba pomogłem ;D
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-23T17:40:45+01:00
Meine beste Freundin heiBt Marta.Sie hat blaue Augen and blonde Haare.Sie ist sehr inteligent,nett und sympatisch.Wir mogen uns sehr.Wir vertrauen uns und das ist in der Freundschaft das wichtigste.Wir sind unzertrennlich und haben keine Geheimnisse voneinander.Inzwischen gibt es keine Peinlichkeiten und keinen Streit.Ich denke,dass Marta die beste Freundin auf der Welt ist.
Moja najlepsza przyjaciółka ma na imie Marta. Ona ma niebieskie oczy i blond włosy. Ona jest bardzo inteligentna, miła i sympatyczna. Bardzo się lubimy. Mamy do siebie zaufanie a to jest w przyjaźni najważniejsze. Jesteśmy nierozłączne i nie mamy przed sobą tajemnic. Dotychczas nie było żadnych kłótni i sporów. Uważam, że Marta jest najlepszą przyjaciółką na świecie.