Odpowiedzi

2010-01-23T17:54:28+01:00
Heej. To ma być długie? Moja propozycja:

Od dziecka jeżdżę do babci i dziadka na wieś. Ich dom jest zrobiony w starym stylu. Babcia jak na swój wiek wygląda młodo. Mimo wielkich okularów na wydatnym nosie prezentuje się całkiem ładnie. Ma brązowe, krótkie włosy, duże niebieskie oczy, które bardzo błyszczą. Jest kobietą o pełnych kształtach. Najczęściej ubiera długie spódnice oraz sukienki, które ładnie podkreślają jej figurę. Babcia bardzo często się uśmiecha to sprawia, że wygląda jeszcze młodziej i bardzo przyjaźnie. Cieszy się życiem i widać, że je kocha. W wlonych chwilach babcia rozwiązuje krzyżówki i szyje ubranka dla swoich małych wnuków. Interesuje się kwiatami. W swoim ogródku ma wiele pokaźnych okazów różnych roślin. Do umiejętności babci na pewno możemy zaliczyć gotowanie. Babcia gotuje wszystko według starych przepisów jej mamy. Dania gotowane przez nią są wyśmienite!
Dziadek jest człowiekiem nieco starszym od babci. A duże, pokaźne wąsy nie odmładzają go. Nastomiast gęste włosy dodają mu męskości. Oczy ma ciemne, prawie czarne, które ładnie kontrastują z jego jasną skórą. Dziadek jest osobą nieśmiałą i skrytą. Jego uśmiech również taki jest. Mimo to, lubi się uśmiechać. Z pewnością jest osobą wesołą. Wiem, że w razie problemów zawsze mogę liczyć na jego pomoc. Lubię słuchać opowieści dziadka o II wojnie światowej. Opowiada tak ciekawie, że często żałuję, że przerywa. Dziadek lubi gołębie. Hodowla gołębi to jego hobby. Ma bardzo dużo rodzajów ptaków. Codziennie, nawet po kilka razy dziennie chodzi i daje im pożywnienie. Umiejętnością dziadka jest zapewne naprawianie różnych przedmiotów domowych. Dziadek również robi bardzo ładne figurki z drewna. W moim pokoju, na ścianie wisi wielki orzeł, którego rzeźbił kilka lat.

Życzenia:
Babciu, życzę Ci zdrowia, uciechy z wnucząt, aby każdy Twój dzień był pełen szczęścia i miłości. Żebyś zawsze lubiła gotować tak fantastyczne potrawy jak teraz!

Dziadku, życzę Ci zdrowia, abyś zawsze uśmiechał się jak teraz. Żebyś czuł się otoczony miłością i dobrocią. Aby szczęście Cię nie opuszczało.
10 4 10