Hej, mój brat ma zadanie żeby opisać babcię na konkurs.
oto krótkie opisy mojej babci:
*jest przy sobie,
* zawsze się uśmiecha,
* najlepiej gotuje,
* jest przyjacielem zwierząt,
* jest bardo kochana i lubiana,
* kolor oczu niebieski,
* włosy długie, farbowane,
* nie za duży nos,
* niskiego wzrostu,

z góry dziękuję! :)

2

Odpowiedzi

2010-01-23T18:19:35+01:00
Moja babcia ma na imię (...). Jest niska, dobrze zbudowana. kobieta o miłym uśmiechu nigdy nie schodzącym z twarzy. Ma piękne, niebieskie oczy i długie, farbowane na (kolor) włosy. Wieczna optymistka, zawsze pomoże i pocieszy, można jej wszystko powiedzieć. Jest wspaniałą kucharką, dlatego cała rodzina podziwia ją za jej kulinarski talent. babcia uwielbia zwierzęta, dlatego podczas zimy karmi małe ptaki i czasami zaglada do schorniska dla zwierząt. Sama ma pięknego, dużego psa. Bardzo kocham moją babcie i nigdy nie chciałby/chciałabym mieć innej.

pozdrawiam :*
5 3 5
  • Użytkownik Zadane
2010-01-23T18:29:20+01:00
Moja Babcia

Moja rodzina jest duża. Mama , tata, siostra... wymagają , każą ,karcą. Babcia jest jedyna. Kochana , niepowtarzalna zawsze pomoże , obroni , wytłumaczy. Jesłi mam problem , dostałem złą ocenę lub poprostu coś narozrabiałem zawsze ide do babci. Cała rodzina ją lubi i szanuje. Zawsze jest zadowolona. Jest przyjacielem zwierząt. Jeszcze nigdy nikomu noc złego nie zrobiła. Jest jak anioł,nawet muchy nie skrzywdzi.

Babcia jest niskiego wzrostu . Ma duże niebieskie oczy i niewielki nosek. Włosy długie , farbowane często uczesane w koczek(rozpuszczone). Zawsze na jej twarzy gości uśmiech.

Bardzo kocham moją babcię. Chociaż babcia nie trwa wiecznie , pomimo sedziwego wieku na zawsze po zostanie w moim sercu.
1 5 1