Odpowiedzi

2010-01-23T18:56:45+01:00
Moim zdaniem na tytuł bohatera zasługiwał Jan Paweł 2 . Ponieważ był dobrym człowiekiem i pomagał innym ludziom w potrzebie.Według mnie w obecnych czasach na ten tytuł zasługuje wiele ludzi którzy pomagają chorym ludziom np. wielka orkiestra świątecznej pomocy .Dzięki takim ludziom dzieci mogą normalnie żyć i się rozwijać.
8 3 8
2010-01-23T19:02:08+01:00
Dla mnie zasługoje na nazywanie go wielkim bohaterem Jan Paweł II . Był on wielkim człowiekim dla mnie i dla innych . Dokonał on wielkich rzeczy niesamowitych. Umiał przebaczyć człowiekowi który chciał go zabić i który nie prośił go o wybaczenie spotkał sie z nim i patrzył mu prosto w oczy wymawiając słowa przebaczam Ci. Papież był przykładem dla tysiąca ludzi na świeci był on dla mnie ideałem człowieka był niesamowity. Troszczył się o wszystkich , pomagał im , rozmwaiał z nimi o wszystkim. Dokonał on też cudów uzdrowienia chorych dla których nie było nadziei na powrót do zdrowia . Ojciec Święty kochał wszystkich bez względu na wszystko był cudownym człowiekim którego napewno wszyscy nie zapomnimy do końca zycia .
6 3 6
2010-01-23T19:11:14+01:00
Na miano bohatera w współczesnych czasach zasługuje nie kto inny jak papierz Jan PAweł 2. Wszystko co robił - robił dla dobra ludzkości. Bardzo wiele dokonał dla narodu Poskiego. Zaszczepił w Polakach wiare. Każda czynność - była brana głeboko z serca. Oprócz tego był to człowiek którego znają wszyscy ludzie na całym świecie. Doskonale odnajdywał się w swojej roli, był człowiekiem doskonale wykształconym, znał wiele języków. Jego czyny zostały w pamięci każdego chrześcijanśkiego obywatela kuli ziemskiej. Potrafił zjednac ze soba głowy innych religii, odłamów.
Z zamiarem głoszenia dobrej nowiny, ewangelii dokonywał wędrówek w różych stronach świata. Próbował nawet odbyć pielgrzymkę do Rosji ale niestety władze się na to nie zgodziły.
Każdy młody człowiek wspomina go, mówiąc o nim w samych superlatywach. Powstało nawet coś w rodzaju fanklubu - a mianowicie pokolenie JP2. Zjednał on w sobie młode pokolenie do tego stopnia że w chwili jego śmierci ludzie nie mogli się pogodzic z tym że go już nie ma. W całym jego życiu toważyszyła mu MATKA BOSKA, zięki której przetrwał zamach Ali Agcy (co świadczy o tym że ma on predyspozycje na bohatera). Teraz kiedy go niema materialnie, pozostał między nami w swerze duchowej. itp, itd
3 3 3