Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-01-23T19:34:34+01:00
Hm . Pewnego dnia byłą bardzo ładna pogodna , było bardzo przyjemnie i miło . Żal było stracić tak pięknego dnia . Postawiłam zadzwonić do mojej koleżanki , która była w domu i najprawdopodobniej jej się nudziło .


Różniej się spotkaliśmy i przemyśleliśmy tak żeby było dobrze .
Wyruszyliśmy w podróż tak zwanymi rowerami a na samym końcu zgubiliśmy się. Bylo to Morze zwane .............. jak wpisz sobie .
Bylo dużo przestrzeni , tak wyglądało jak by ktoś tam siedział sobie . Postanowiliśmy to zobaczyć bylo tak małe dziecko , które nie mogło się uratować . Pomogliśmy ..

Napisz sobie dalej . Myślę że pomogłam Proszę .
1 1 1
2010-01-23T19:56:19+01:00
Napisz o chłopcu który postanowił nie obchodzić sylwestra tylko położyć się spać zanim jeszcze wystrzeli pierwszy fajerwerk i pierwsza petarda i który rano budzi się kiedy jeszcze całe jego miasteczko śpi po cało nocnej zabawie. Postanawia wyjść z domu i zobaczyć jak wygląda miasto bez żywego ducha. Jest przerażony żę tak wiele rzeczy jest zniszczonych, połamanych ławek latarni, powybijanych żarówek w latarniach, jakieś przewrócone na dach auto marki FIAT 126p;p....jakieś spalone drzewo w którego gałęziach dostrzega pozostałości po rakiecie wybuchowej, i widząc to spalone drzewo, postanawia szybko polecieć do centrum miasta na którego placu stoi najwieksze drzewo w jego mieście, aby zobaczyć czy i ono jest spalone.
Bardzo lubi to drzewo i , z wielką radośią uśmiecha się gdy z daleka dostrzega że drzewo jeset całe... no może troche na nim resztek po serpentynach konfetii , jakieś maski sylwestrowe.

I jak juz dochodzi pod samo drzewo , nagle z za
drzewa wychodzi dziewczyna, która jest zdziwiona że go spotkała bo myślała że tylko ona jeszcze "żyje";) On tak samo zdziwiony. I co się okazuje ona , tak jak on też postanowiła pójść wcześnie spać, i tak jak on wstała gdy w jej okolicy wszyscy jeszcze spali. i tak jak on poszła zobaczyć pooglądać efekty sylwestorej zabawy.

Ogólnie bardzo im sie miłlo rozmawia , i postanawiają zę w przyszłym roku też się tu ,za rok o tej samej porze. Podpisują się na drzewie scyzorykiem, i piszą "spotykamy sie tu za 356 dni. o godzinie 6rano. Jacek i Agatka ":D

Koniec