Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-23T20:58:50+01:00
Wyglądają na bezdomnych pijaków, śmieciarzy.
- Na pierwszym planie 'nienaturalnych' rozmiarów męzczyzna odwrócony od swoich kompanów sięga do kieszeni jak by znalazł jakiegoś 'cennego śmiecia'
- przyczyną jego rozmiarów może być to , żę pod koszulą i w spodniach ma dużo pochowanych rzeczy. Przejaskrawienie to może uwydatniać jego zdolnośći wynajdywania 'cennych śmieci', czego powodem może być jego długi okres pobytu na śmietnisku.(ma najlepszą czapkę z całej trójki,jasną z daszkiem)
Ma na twarzy lekki uśmich któremu mogą towarzyszyć myśli typu " ha! a ja mam coś czego wy mieć nie będziecie"
-drugi(pierwszy od lewej), jak widać już nie ma czapki tylko zwykły Beret, jest nieco mniejszy od pierwszego, więc możę być w tym całym karykaturalnym fachu śmieciarza, gorzej,-choć nie dużo- wprawiony!
- Trzeci mężczyzna - ma na koszuli naszywkę więzienną, oraz krótkiego jeżyka na głowie.
Możę to wskazywać na to żę niedawno wyszedł z więzienia. Więc jeszcze nie ma doświadczenia 'poszukiwacza', o czym świadczy jego najmniesza 'tusza' z całej trójki!
Nie ma ani czapki ani beretu, jeszcze nic sobie nie znalazł;
spogląda tylko bez silnie w tą stertę śmieci.

Wzray wyraz twarzy PIERWSZEGO mężczyzny jakby mówił
'Heh Młody jeszcze dużo musisz się nauczyć w tym fachu".

Z tyłu coś na krztałt jakby 'Wierzy Babel' która symbolizuje podział wśród ludzi, którzy- chociarz są z tego samego środowiska - nie potrafią lub nie chcą się rozumieć czy pomagać sobie nawzajem.


Koniec
14 2 14