Odpowiedzi

2010-01-23T22:31:58+01:00
Ostoja spokoju, czyli Maniek, jest bardzo skrytym w sobie mamutem. Jest ogromny, ma brązową sierść. Dwa długie, zaokrąglone, ostre kły, wystają mu spod długiej trąby. Na głowie ma ciemnobrązową czuprynkę. Jego oczy są duże i wyłupiaste. Uszy są małe i okrągłe. Maniek jest bardzo samotny, chociaż ma dwójkę przyjaciół. Bardzo pragnie założyć rodzinę i mieć potomstwo, jednak dawno nie spotkał na swej drodze innego mamuta, więc boi się, że jest ostatnim przedstawicielem swojego gatunku. I nagle, uciekając przed wielką katastrofą, spotyka mamuta Elę, wraz z dwoma oposami: Edkiem i Zdzichem. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, że oboje się nie znoszą, a na dodatek, Ela uważa, że jest oposem. Maniek jest dobry i szlachetny, bohaterski i odważny, czym się wykazał, ratując Elę przed utonięciem. Czasami był egoistyczny. Uważa, że wygląd nie jest najważniejszy. Zawsze jest pomocny, gdy tylko trzeba, to znajdzie czas na dobry uczynek. Niekiedy postępuje zbyt pochopnie i nie zwraca uwagi na to, co powie. Zdarzało się, że był oschły dla innych.
Czasami jest zabawny, ale wprowadza do filmu trochę mroczny nastrój. Na początku wygląda na potwora, ale w głębi serca jest bardzo przyjazny.
Moim zdaniem, Maniek jest dobry, a my powinniśmy nie patrzeć tylko na wygląd, lecz na to, co jest w środku, czyli w głębi serca. Uważam, że Ela mu się podobała, ale nie okazywał tego. To jest pozytywna postać i myślę, że powinniśmy brać z niego przykład.
2 3 2
  • Użytkownik Zadane
2010-01-23T22:34:58+01:00
Moim ulubionym bohaterem filmu "Epoka Lodowcowa" jest Sid.
Jest to postać zakręcona ,pełna życia i energi. Lekkomyślnie podchodzi do każdej sytuacji. Jest czuła i sentymentala o czym świadczy życie i rozstanie ze znalezionym dzieckiem.Ma śmieszną "wade wymowy" przyczym można się nieźle bawić.
3 4 3
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-23T22:36:44+01:00
Moim ulubionym bohaterem serii filmów "Epoka lodowcowa" jest Sid. Jest to leniwiec, który mimo nazwy gatunku zwierzęcia, jaki prezentuje, wcale nie jest taki leniwy. Jest żywy zawsze radosny i przede wszystkim zabawny. Zawsze przepełniony jest pozytywną energią, którą darzy swoich przyjaciół. Zazwyczaj wszystkich denerwuje swoją nadmierną radością i optymizmem, ale mimo wszystko ma dobre serce. Zabawnie sepleniący Sid nie byłby w stanie skrzywdzić nawet muchy. Jest też niezdarą, co bardzo często prowadzi do wielkich problemów całej grupy przyjaciół. Nawiązując do przyjaciół Sida: na ogół wydawałoby się, że nie darzą zbyt wielką sympatią leniwca, jednak pokazują swoje prawdziwe uczucia podczas prawdziwego niebezpieczeństwa. Schodzą pod ziemię i dostają się do świata dinozaurów, gdzie przez wiele niebezpieczeństw przedzierają się na ratunek biednemu, porwanemu przez wielkiego potwora Sida.
2 3 2