Hej wam,pierwsza rzecz którą muszę napisać to że to nie przedmiot PO,to nie jeest wg zad.domowe,pisze to tu dlatego że w zapytaj.pl nie działa nic,więc proszę o napisanie czegoś bardzo śmiesznego w "o sobie" na nk;) wiecie i co chodzi np.rano wstaje w kaloszach,a wieczorem kładę się spać w czerwonych rajstopach;)np. to.
i żeby nie było długie.
i jeszcze jedno nie takie coś-->jestem jak kwait-pomudzamdo snu,np. NIE! ja chce coś wymyślonego nie długiego i śmiesznego:)
BRADZO PROSZĘ O POMOC:p

3

Odpowiedzi

2010-01-24T11:28:04+01:00
Jestem (imię) licze sobie już 438 lat i mieszkam w kwaśniakowie (z małej litery bo to nie miasto). Jestem bossem największego gangu narkotykowego. Mój tato steruje ogromną łodzią podwodną w wannie a mamuś sprzedaje gumowe kaczuszki przed monopolowym. Mam pieska rexa z krzywymi kolanami, brata bliźniaka wyjadającego masło ze stołu (właśnie dlatego tata w porze śniadania i kolacji zamyka go w łazience). Moje koleżanki są głupie więc mamy o czym gadać. Powiem jeszcze, że kwaśniakowo jest tak głupie jak jego mieszkańcy.

Kiedyś to miałam. :D
pozdrawiam :*
2010-01-24T11:45:48+01:00
Nazywam się Marianna Kwaśniewska. Mieszkam w okolicach Zadupia ( Tak jak Maciek z Zadupia - z kabaretu Ani Mru Mru ).
Maciuś to mój dobry znajomy. Znamy się od wielu lat. Ja liczę sobie już 10000 lat. Dziś mam urodziny ;).
Zazwyczaj wstaję o 6.00 rano i doję krowy, po czym idę do kurnika sprawdzić czy są jaja. Zazwyczaj są - potem mamy pyszną jajecznicę. Potem idę do szkoły. Ubieram długie kalosze i bluzkę - te rzeczy są na mnie trochę za duże, bo to rzeczy brata, ale bardzo je lubię. Robię sobie makijaż - maluję oczy na czarno i usta na zielono. Idąc do szkoły wesoło podskakuję na jednej nodze. W szkole mam różne fajne lekcje np. w-f. Wracam do domu wraz ze starszym bratem. Zawsze robimy coś śmiesznego. W domu jem obiad i odrabiam lekcje. Po obiedzie często też szukam sztucznej szczęki mojej babci. Często ją gubi. Gdy 'przychodzi' wieczór przebieram się w coś innego. Zakładam buty na szpilkach, czerwone rajstopy i różowiutkie majtki. Moje koleżanki mówią, że te majtki wyglądają jak spadochron. A ja nie wiem czemu. Pasują na mnie wspaniale.
Bardzo lubię moje ubrania i rodzinkę. Zawsze miło spędzam z nimi dzień. A. I jeszcze bardzo lubię deszcz. Tylko on na mnie leci ; )
A teraz pozwolę sobie jeszcze pozdrowić babcię.
P.s - mam najdzieję, że nie zgubiłaś swojej szczęki.

xddd

2010-01-24T16:51:35+01:00
Nazywam sie mery i lat mam 404. zwiedziłam już cały świat od mojego domu do obok 3 hat. pieska i kotka ma i chętnie go wam dam. ale wy dobrze wiecie że śie tylko w lecie. i jesli chcesz dzwoń do mnie o 2.72 ale to ci nic nie da. wieczorem ide spać w piżamie a rano wstaje w do obrazu ramie. jesli chcesz nie czytaj tego hamie !!

ja ma coś podobnego i dużo ludzi mówi że fajne:P