Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-01-24T12:02:00+01:00
Cześć!

Na wstępie mego listu pragnę was serdecznie pozdrowic.
Piszę do was by powiedziecwam jakie wazne jest czytanie lektur.
Przedewszystkim dlatego że czytając patrzysz jak pisze sie poszczegulne wyrazy i nie robisz juz bledów ortograficznych, ale przedewszystkim dlatego, że na lekcjach wiesz o czym mówią i piszesz dobrze sprawdziany z lektury.
Także przemyślcie to. Naprawde polecam czytanie lektur.
Pozdrawiam
Jan Kowalski.


mam nadzieje ze pomogłam ;)
pozdrawiam ;)
8 3 8
  • Użytkownik Zadane
2010-01-24T12:04:42+01:00
10.10.10
drodzy przyjaciele!!
pisze do was ten list by zachęcić was to czytania lekyur szkolnych.odłużcie streszczenia i zobaczcie wartość książek . dzięki nim przeżyjecie niezpomniane
emocje wraz z bohaterami . książki pomagają też nam poprawiać naszą znajomość ortografii.polecam wam też książkę sposób na alcybiadesa .pozdrawiam.
Krzysiek
mam nadzieję że pomogłem
6 3 6
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-24T12:12:47+01:00
Miejscowość, data
Drodzy Koledzy!
Postanowiłem napisać ten list, ponieważ wiem, że większość z Was, niestety, nie czyta lektur szkolnych tylko internetowe streszczenia. Moim zdaniem jest to duży błąd. Chciałbym zachęcić was do zmiany takiego postępowania.
Sądzę że czytanie streszczeń zamiast książęk to naprawdę duża strata. Większość lektur to naprawdę ciekawe książki które potrafią rozbawić i wzruszyć. Niektóre naprawdę wciągają i czyta się je z zapartym tchem. Z dobrą książką można przeżyć niesamowite przygody i dowiedzieć się różnych ważnych rzeczy. Pomyślcie też, że warto przeczytać lekturę choćby dlatego, że streszczenie nie oddaje wszystkich ważnych faktów z książki i na teście sprawdzającym Waszą wiedzę z niej, możecie mieć poważne kłopoty.
Mam nadzieję, że przemówiły do Was moje argumenty i przekonacie siędo szkolnych lektur.
Pozdrawiam
Imię i Nazwisko

Mam nadzieję że pomogłam :D
17 4 17