Odpowiedzi

2010-01-24T12:31:40+01:00
Droga (imię)
Muszę Ci coś ważnego powiedziec, jakoś w "realu" nie mogłem, a może sie poprostu bałem, że mnie wyśmiejesz. Kocham Cię. NIgdy nie wierzyłem w pierwszą miłość ale odkąd Cie ujrzałem zakochałem się, już wiem jakie to uczucie....Gdy Cię widze serce mi mocniej bije, chce podejść przytulić, ale coś mnie powtrzymuje. Nawet nie wiesz jak pragnę aby się do Ciebie przytulić, porozmawiać,a nawet pocałować. Mam nadzieje, że odwzajemnisz moje uczucie;) jesli uważasz że nie pasujemy do śiebie to chociaż bącmi przyjaćiłmi.
ps. Chciałbym z Tobą chodzić;) Co ty na to?
Zakochany po uszy (imię)
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-24T12:32:25+01:00
warszawa 24.1.10
cześć kasiu !
Dziekuje ci za wszystkie listy ktore do mnie pisalas i przepraszam ze tak dlugo nie odpisywalem
dzis dzien byl udany . mam nadzieje ze mnie zie wysmiejesz ale chcem ci wyznac moje uczucia ktore daze do cb juz przez dluzszy czas. gdy cie spotkalem pierwszy ras ujzalem piekna blada buzke i te śliczne niebieskie oczy. jak sie przectawilas czulem sie tak jagbym odplynol.zawsze gdy pisze z tb listy poprawiam je z 20 razy gdyz chcem zeby byly jak najlepiej napisane. pierwsze nasze spotkanie w wakacje bylo bardzo udane,juz wtedy sie w tobie kochale.Gdy mijaly inne spotkania z tb coraz bardziej sie zakochiwalem.tak ze chcem cipowiedziec ze bardzo cie kocham i mam nadzieje e ty tez odwzajemniasz to uczucie.
to takii krodki lust do cb kasiu ebys wiedziala co do cb czuje :*:*:* <3odpisz jak najszybciej !

kochany michał.
1 1 1
2010-01-24T12:34:54+01:00
Swolków, 29.10.2009


Droga Basiu,
jak mija Ci czas?Piszę do ciebie z wielką prośbą którą przedstawię ci na końcu. Nie mogę doczekać się kiedy do Nas znów
przyjedziesz
Bez Ciebie czuje się taki samotny, nie wiem dlaczego. Może te nasze przygody spowodowały że zacząłem coś do Ciebie czuć . No bo chyba pamiętasz jak znaleźliśmy naszego psa i ochrzciliśmy go Tosiu. Nigdy nie czułem czegoś takiego, to wypełnia mnie od środka. Ja Cię chyba kocham. Nie chyba to takie niepewne. Ja cię
bardzo kocham. Wiem że może nie czujesz tego samego do mnie
ale liczę że mnie nie wyśmiejesz i odwzajemnisz me uczucie.
Mam nadzieję że zobaczę Cię w przyszłym roku w Swolkowie.
Przesyłam 100 całusów
Twój wierny Paweł
1 5 1